Strona główna Aktualności Polityka Pierwszy w Pabianicach, pierwszy w wyborach

Pierwszy w Pabianicach, pierwszy w wyborach

29

Jak wynika z wyniku sondażowego nowym Prezydentem RP został Andrzej Duda z Prawa i Sprawiedliwości, który w ciągu ostatniego roku dwukrotnie odwiedzał nasze miasto.

Według wyniku sondażowego Andrzej Duda otrzymał 53% głosów wyborców w drugiej turze wyborów i został nowym Prezydentem RP. Kandydat PiS był pierwszym z czterech kandydatów, którzy w czasie kampanii odwiedzili nasze miasto. W styczniu przyjechał on spotkać się z z lokalnymi działaczami (WIĘCEJ). Do naszego miasta nie przybył jego konkurent w drugiej turze – Bronisław Komorowski, mimo iż w maju wizytował Łódź i Konstantynów Łódzki.

Oprócz Dudy w Pabianicach pojawili się także kandydaci, którzy nie znaleźli się w drugiej turze wyborów: Janusz Palikot (dwukrotnie – WIĘCEJ), Janusz Korwin-Mikke (WIĘCEJ) oraz Grzegorz Braun (WIĘCEJ). Oni odbyli otwarte spotkania z mieszkańcami.

Co ciekawe prezydent elekt wizytował także nasze miasto nim został kandydatem na urząd Prezydenta RP. W październiku ubiegłego roku jako europoseł wspierał w Pabianicach kandydata PiS na prezydenta naszego miasta – Krzysztofa Ciebiadę (WIĘCEJ).

W pierwszej turze w Pabianicach triumfował Komorowski (WIĘCEJ), ale przed drugą turą lokalni działacze PiS aktywnie przekonywali pabianiczan do głosowania na swojego kandydata (WIĘCEJ). W przeprowadzonej na naszym portalu sondzie prezydenckiej przed drugą turą lepszy okazał się Duda, który otrzymał 55% głosów Czytelników.

Oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w naszym mieście opublikujemy na portalu jutro.

REKLAMA
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Prezydencie! Mam nadzieję, że nie będzie się Pan już pokazywał w towarzystwie pana KC. To mocno niebezpieczne dla Pana reputacji! Mam nadzieję, że zorientowani w temacie Pana ostrzegą przed pabianickim grajdołem z PiS!

Człowieku co ty piszesz pan Krzysztof to facet ,bez którego PIS w miescie by nie istniał .Obrażasz czlowieka ,który pracuje na dobre imię PIS w tym mieście

Powtórzcie to idioci jesienią i mamy państwo wyznaniowe w centrum Europy…
Młodzież w tym kraju jest beznadziejnie głupia….

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz? Jakie państwo wyznaniowe? Tak Ci TVN i TVP wyprawał mózg? Każdy wierzy w co chce i robi co chce. Jakoś PO konkordatu nie wypowiedziała przez 8 lat i kościół utrzymywała. Ludzie głosowali za Duda bo chcą zmian. I tyle.

Ale co mu się dziwisz, że tak myśli???? Siedzi i gapi się w Tusk Vision Network, czyta „Wymiotną” to tam nastraszyli go na full! Ponoć kury przestały się nieść po zwycięstwie Dudy!!!! Masakra. I tak 47% kompletnych idiotów w tym kraju jest!

W odróżnieniu od Was młokosy z mlekiem pod nosem ja już jedną władzę pisiaków siusiaków przeżyłem, demagogii pc doświadczyłem oraz brak tolerancji katoli też… I mam nadzieję, że będziemy kiedyś znów ZIELONĄ WYSPĄ bez dzwigania ciężarów finansowych związanych z utrzymywaniem świty duchownej oraz partiami politycznymi opłacanymi z podatków ciężko pracującego ludu ! Jestem ekonomistą a nie politykiem więc wiem co piszę…jeśli wam głupcy obiecano gruszki na wierzbie już dzisiaj to ja wam obiecuję, że nie skończylibyście szkoły średniej 25 lat temu bo macie „zakute głowy” od naparzania w gry komputerowe…

młokosy, głupcy : to pewnie ten język zgody proponowany przez BK? Panie ekonomisto zechce Pan uzasadnić jednoczesną podwyżkę opłat za wodę przy braku obniżenia wynagrodzenia np. prezesa zwik-u

właśnie tak działają przedsiębiorstwa, ale co PIS o tym może wiedzieć 🙂

I tu się zgadzam właśnie tak działają zwłaszcza te z Pabianic 🙂

Skoro wyborcy nowego Prezydenta to idioci to kim ty musisz być, że z nimi przegrałeś?

No Fiodor daj pyska! Twój saper wygrał ! 😀

Nie da rady ! pamiętaj, że jesteś Panie chomąto na kolanach 🙂

na kolanach to teraz Ty będziesz. w końcu Twoja partia wygrała. trzeba teraz jakiś stołek wybłagać, nie?

Panie chomąto jak ustaliśmy w innym wątku służy Pan w pozycji kucznej i nic tego nie zmieni, żadna nowa złota myśl, żal po wuju Bronku, czy inne głębokie urazy z dzieciństwa. Stołki w mieście są od dawna przyklejona jak wlepka na przystanku do działaczy z płaskostopiem ale Pan Chomąto wie to doskonale przecież trzy razy nowe kolana zamawiał.

Kiedy macie zjazd aby wielbić nowego wodza? 🙂

Jak tylko Panie chomąto będzie miał Pan wolne okienko w grafiku żeby obsłużyć imprezę 🙂

Nie ma problemu. Przygotujcie tylko odpowiednią sumke 🙂

…a masz wszystkie badania sanepidowskie? Za imprezkę zapłacą ci w Zwiku, oni to lubią 🙂

nie mam badań, ale jakoś to przejdzie. PIS nie takie wałki robił 🙂

chyba w ZWiK-u

A powiedzcie mi proszę, skąd wam się wzięło, że był pierwszy w Pabianicach??

Był pierwszy z wizytą

A co z tą geotermią pana Ciebiady są jakieś efekty czy to był tylko temat zastępczy na potrzeby nowego stanowiska?

Napisz do pana Ciebiady na Fb i się dowiesz ja pisałem i wiem ze poszlo to dobrze do przodu

Platfusy w szoku już biegają aż się wstydzą po swoim Bredzisławie plakaty zrywać
Bronek pewnie rano wstał czeka na śniadanie ze swoją Małżonką a tu pustka na stole tylko kompot z mirabelek i kanapki ze szczawiem co mu oszołom Niesiołowski naszykował i mówi „Panie świeżo rwane przy śmietniku za belwederem ” otwiera okno a tu naród z kartonami czeka w ramach akcji „Spakuj Bronka niech się po Belwederze chłop nie błąka” I tak się Skończył Bronek a na jesień Kopacze,Schetyny i inni cwaniacy z PO szkoda tylko że Rudy tylko zwiał z kraju ale kiedyś wróci

Ludzie glosowali na Dude tylko. Dlatego bo chcą zmian. Zmianą bylby Kukiz. Tutaj nawet nie potraficie powiedziec jakie maja to byc zmiany. W takim wypadku najlepsza zmiana dla was to przemalowac pokoj al o zmiana dilera

Co za tytuł wzięty z czapy…przecież pierwszy w Pabianicach jest Pan Bronisław Komorowski… Dziennikarzyny przykładajcie się do swojej roboty bardziej bo Was też ktoś wywiezie niebawem na taczce w otchłań historii…

Chyba nie zrozumiałeś tytułu 🙂

Co nie zmienia faktu, że tytuł jest tendencyjny.