Strona główna Aktualności Polityka Mobilizacja w PiS przed drugą turą

Mobilizacja w PiS przed drugą turą

6

Błażej Spychalski, szef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim przybył na spotkanie z lokalnymi działaczami PiS. Ci z kolei sami zafundowali ogromny baner swojego kandydata na SDH-u.

W szeregach Prawa i Sprawiedliwości trwa mobilizacja przed drugą turą wyborów prezydenckich.

– Mobilizujemy się, by Andrzej Duda został prezydentem Polski. W mieście i powiecie nie było naszego znaczącego zwycięstwa, ale z analiz wynika, że duża część naszych głosów trafiła do Kukiza. Jeśli chodzi o nasze konkretne działania to ze składek naszych radnych zawisł na SDH-u duży billboard – mówił przewodniczący PiS w powiecie pabianickim, Waldemar Flajszer.

Na spotkanie z lokalnymi działaczami i sympatykami partii przybył także szef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy w naszym województwie – Błażej Spychalski. – Dziękuję za dotychczas podjęte przez was działania i proszę o kolejne przed drugą turą. Z opracowanych przez nas statystyk wynika, że 70% wyniku Andrzeja Dudy w pierwszej turze to działania „centrali”, a pozostałe 30% to działania lokalnych struktur. Przed drugą turą obaj kandydaci zaczęli jednak z poziomu zero. My nie będziemy atakować jak sztab Komorowskiego, ale będziemy nadal rozmawiać z ludźmi. Proszę o bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami i przekonywanie ich do głosowania na Andrzeja Dudę. Aż 70% wyborców opowiedziało się za zmianami – mówił członek sztabu wyborczego kandydata PiS.

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z Pabianic wzięli sobie do serca prośbę Spychalskiego, bo już w miniony weekend można było zaobserwować ich w różnych częściach miasta (m.in. na targowisku na Bugaju, czy w okolicach Kauflandu) rozmawiających z ludźmi i rozdających ulotki swojego kandydata.

Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w „sondzie prezydenckiej” znajdującej się poniżej.

[yop_poll id=”15″]

 

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Precz z Komorowskim dosyć już napodpisywał co mu przynosili bezmyślnie

Mam wyższe wykształcenie, pracę w zawodzie i z pensji nie mogę utrzymać rodzinny. Człowiek się łudził że jak zdobędzie wykształcenie to wtedy będzie dobrze, trzeba było wyjechać 10 lat temu i nie zawracać sobie głowy . Taka jest smutna prawda, pozdrawiam

Trzeba było wybrać zawód który jest dobrze opłacany. Nigdy nie będzie tak, że wartość rynkowa inżyniera IT będzie taka sama jak historyka sztuki.

Ten portal jest nie Fairplay…. Do ads. Ja mam średnie, zona magister i nie narzekamy. Nie podoba się w Kraju, Pabianicach droga wolna……Wypier…… A za 20 lat wrócisz TU.

Ale wybór jest prosty: DUDA (zmiany) – KOMORUSKI (to, co jest). Spokojny pan z PO jest tak spokojny, że przespał 5 lat prezydentury wspomagając reżim PO-PSL! Polska nie istnieje tylko teoretycznie! Polska to my! I NIKT za nas nie naprawi tego syfu! Nie zgadzajmy się na afery, draństwo, sądowych łobuzów. Nie zgadzajmy się na wspieranie Ukrainy, Grecji czy żydowskich emerytur za miast nas!!!! Nie zgadzajmy się za gnębienie przedsiębiorców i wyprzedawanie firm obcym, kradzież pieniędzy z OFE i tyranie do śmierci, olewanie tych co chcą referendum np. w spr. 6-latków. Dość tych jaj z nas i Polski!!!! Ja wybieram zmiany!… Czytaj więcej »

Ja na obecną sytuację nie narzekam i zagłosują na Prezydenta Komorowskiego. Zdobyłem wyższe wykształcenie dorabiając w różnych zawodach – nie zawsze było lekko. Obecnie, mając 33lata, jestem zadowolony ze swojego życia oraz tego co się wokół dzieje. Wiadomo, że zawsze będzie coś do poprawy (np służba zdrowia, szkolnictwo itd). Nigdy nie będzie tak idealnie, aby wszystkim dogodzić. Od tego mamy wybory – urok prawdziwej demokracji. Ktoś chce wyjechać? Niech wyjeżdża bo ta demokracja mu to umożliwia. Mam dość wypocin psiorów odnośnie nieudokumentowanych fałszerstw, zamachów. Dość obelg i chamstwa. Chcę po prostu spokoju. Panie Prezydencie – ma Pan głos mój i… Czytaj więcej »