Strona główna Aktualności Polityka 300 miejsc pracy. To nie problem

300 miejsc pracy. To nie problem

11

Krzysztof Ciebiada, kandydat PiS na prezydenta Pabianic mówił dziś o rozwoju Pabianic, stworzeniu stref ekonomicznych i pozyskiwaniu inwestorów.

Na konferencję do Pabianic przyjechał europoseł Andrzej Duda oraz poseł Marcin Mastalerek. – Pabianice potrzebują gospodarza, człowieka uczciwego, oddanego, który będzie patriotą lokalnym – mówił Duda. – Wybór Krzysztofa Ciebiady to jest wielka szansa dla Pabianic.

Marcin Mastalerek zaapelował do Hanny Zdanowskiej, prezydent Łodzi, żeby zatrzymała u siebie Arkadiusza Jaksę, kandydata na prezydenta Pabianic z Platformy Obywatelskiej. – Zamiast inwestować w infrastrukturę, inwestuje w drzewka za 150 tysięcy złotych – mówił Mastalerek. – Mamy plan jak naprawić sytuację w Pabianicach i nadzieję, że PO nie będzie uszczęśliwiać pabianiczan.

Po wypowiedziach posłów głos zabrał kandydat na prezydenta. Tłumaczył, że mają plany budowy dwóch stref ekonomicznych, ale nie chcą zdradzać lokalizacji, żeby nie było spekulacji cenowej gruntów. – Do stworzenia jednej strefy potrzeba działki o powierzchni 3-4 hektarów – wyjaśnił Maciej Łuczak, geodeta i kandydat na radnego powiatowego.

Ciebiada zdradził również, że prowadził w Warszawie rozmowy z potencjalnymi inwestorami. – Jest firma obuwnicza, która mogłaby zbudować u nas fabrykę. Pracę znalazłoby około 300 osób – mówił kandydat. – Pojechałem tam jako prywatna osoba, nie wiem dlaczego obecne władze nie potrafią tego załatwić – pytał.

Po konferencji działacze PiS rozdawali ulotki wyborcze przed Urzędem Miejskim.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Twarz ma nawet sympatyczną, ale to PISowiec, nie mieszka w Pabianicach, brat proboszcza…

Twarz budząca zaufanie, co? Buahahahaahh. Jaja se robisz? Taka budowa twarzy jest typowa dla… Przeczytaj sam w necie póki jeszcze nie wrzuciłeś swojego głosu do urny

taaaa szczególnie ten uśmieszek na plakatach :/ budzi zaufanie ??????

Słowa,słowa, słowa…..

Budować fabryki po co , może trzeba zagospodarować już te które są i świecą pustkami np. dawny PAMOTEX, FUM tam pomieszcza się tysiące pracowników nie trzystu.

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa za pana Ciębiade dziękujemy i na PiS nie głosujemy. Mój głos ma Dychto.

a ja na niego zagłosuję!!

A ja słyszałem,że Pan ludzi żeś ostatnio zwolnił, jak to jest ?

Dokładnie może to co już jest u nas niech zacznie tętnić życiem !! Śmieszne to jest … fabryka obuwnicza 300 miejsc pracy bosko a co z ludźmi po studiach bądź kończących studia pedagogiczne ( resocjalizacja, wychowanie fizyczne , praca socjalna wiele innych) bo wiem iż takich studentów jest bezrobotnych najwięcej u nas w Pabianicach co z nimi myślicie , że szczytem ich ambicji i marzeń jest robienie na 3 zmiany w fabryce obuwia hahahahaahaha no może ktoś pomyśli co z tym zrobić jak takim ludziom stworzyć stanowiska ???????????????????????????????????/

żeby ci ludzie znaleźli pracę potrzeba by więcej więzień lub więcej ubogich 🙂
Należy im pogratulować przemyślenia decyzji co do wyboru kierunku studiów

Dla mnie pan Ciebiada to porządny czlowiek ,słyszałam że bardzo kontaktowy i że jest zawsze wczuty w to ,co robi Zaproponował program i mówi że sprowadzi firmę więc ,wiec czemu ma tego nie zrobić Dychto i Mackiewicz tylko gadają i przez 8 lat nic nie zrobili Facet chce rozruszać to miasto ,stara się a wy go krytykujecie Początki już są A czym sie pochwalą włodarze Dychto i Mackiewicz ,tym że jestesmy drugim od konca miastem w Polsce Mój głos na Ciebiadę