Strona główna Dzieje się Orkiestra WOŚP zaczęła z przytupem

Orkiestra WOŚP zaczęła z przytupem

19
Udana akcja w Zielonej Górce
Choć wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero w niedzielę to za nami już wiele imprez towarzyszących. Na koncie pabianickiego sztabu w piątek późnym wieczorem było już około 50 tysięcy złotych. 

Dużym powodzeniem cieszyła się akcja zorganizowana w Zielonej Górce. Tam w czwartek prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz wraz ze swoimi zastępcami robił pizzę. Dochód z każdego sprzedanego „placka” trafiał do puszki WOŚP. W menu pojawiła się na tę okazję specjalna pizza o nazwie „95-200 Presidente” z białą kiełbasą z Pamso. Prezydenci wypiekali włoski specjał przez około 5 godzin. Zielona Górka przyjęła około 100 zamówień.

W piątek w hali powiatowej zorganizowano turniej piłkarski poprzedzony towarzyskim meczem pomiędzy drużynami WOŚP Team i Friends Team. W przerwie meczu odbyła się licytacja koszulki (na razie rekordowa). To puszki z ten gadżet trafiło 1700 złotych. Tutaj w roli głównej kolejny raz zaprezentował się prezydent Mackiewicz, który do puszki wrzucił 1000 złotych i przekazał gadżety jednemu z kibiców, który licytował do 700 złotych i właśnie tyle przekazał na WOŚP.

Poniżej prezentujemy harmonogram finału, a TUTAJ można sprawdzić gadżety pabianickiego sztabu wystawione na aukcje Allegro.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Żal, jak był artykuł iż pizzeria cienko przędzie to gdzie był prezydent????
Ale jak jest okazja do promo to pierwszy przeleciał przez ulicę placki piec! naprawdę żenua.
Jedyny props za grafikę – naprawdę niezła 🙂

Tubylec a z głową u Ciebie wszystko w porządku?

Nie ma dziwoty z na POgotowiu takie kolejki

Ludzie urządzający igrzyska sobie samym. Nawet pół niepowiązanego kibica na meczu, nawet pół klienta z ulicy na pizzy. Tylko kolesie i koleżanki adorujący się wzajemnie przy każdej okazji. Wyjątkowo jeśli przynosi to kaskę na WOŚP, to jeszcze jakoś to się broni. Inaczej kompletna żenada.

Popatrz na to kto im posty polubia i pisze komentarze. Tylko we własnym sosie 🙂

Tyle zebrała orkiestra w tamtym roku: 224 376 706,35 zł. Żeby mieszać w to politykę i hejtować, to trzeba być albo wyborcą PiSu, który nienawidzi Orkiestry, bo zabiera im wyborców, lub Konfederacji, która powtarza kłamstwa pisane na rosyjskich portalach.

Last edited 2 miesięcy temu by Maro.

Nie musisz ogłaszać wszem i wobec, że łykasz propagandę z tv 🙂

Twierdzisz, że nie zebrała i że to kłamstwo?

Rewelacyjna akcja na/w Zielonej Górce 🙂 Szanuję, uwielbiam!

Jak co roku Mackiewicz się udziela w ramach WOŚP i jak co roku święte oburzenie że jak on śmie to robić, lansuje się etc. A gdyby zamiast tego został w domu to malkontenci by gadali że prezydent dziad ma kija w dupie i w ogóle na mieście go nie widać.

Mackiewicz to ma się udzielać codziennie, a nie raz w roku……

Robert wszystko by było fajnie , gdyby tylko w mieście było ok. A czy jest to sam oceń.

Jakie znaczenie dla wsparcia Orkiestry ma to, jak, według ciebie, jest w mieście? A jak jest w państwie? Bo w porównaniu, to w mieście jest milion razy lepiej.

Last edited 2 miesięcy temu by Jurek

Prezydenci wzięli się za porządną robotę 😉 kasa zebrana, promo zrobione, każdy zadowolony

Zabawy z pizzą w godzinach pracy Państwa Prezydentów oraz oczywiście bez odpowiednich badań i książeczki sanepidu. Ale lans jest najważniejszy 🙂 Żenada.

Nic bardziej żenującego ponad twój wpis, tu się nie wydarzyło. Jesteś szczytem żenady

a badania aktualne? co na to sanepid?

Co za zdjęcie może tytuł” tak to Grześ jadł z ręki komuchowi”