Strona główna Dzieje się Takie jest tegoroczne serduszko WOŚP

Takie jest tegoroczne serduszko WOŚP

9

W środę przed południem złote serduszko zostało przekazane na ręce Michała Pietrzaka, szefa pabianickiego sztabu WOŚP. Serce zostanie wylicytowane w najbliższą niedzielę, 29 stycznia

Już po raz drugi pabianicki salon jubilerski OCH! ufundował najważniejszy i najbardziej charakterystyczny atrybut Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tak, jak w minionym roku, tak w tym, powstał tylko jeden egzemplarz tej wyjątkowej biżuterii. To prawdziwy unikat. Tegoroczne serduszko jest większe i cięższe. Tym razem to 6,7 gramów złota.

Kwota wylicytowana podczas 31. finału pomoże wesprzeć walkę z sepsą, zarówno wśród dzieci, jak i pacjentów dorosłych.

– Także w naszym salonie na mieszkańców Pabianic czekają puszki WOŚP – mówi Wioletta Polakowska, menager salonów jubilerskich OCH!. – Wspieramy orkiestrę z całych sił. Mamy nadzieję, że nasze miasto pobije kolejny rekord.

Warto przypomnieć, że podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2022 roku, w Pabianicach złote serduszko zostało wylicytowane za niebagatelną kwotę 51 tysięcy złotych! Czy w tym roku uda się wylicytować więcej?

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Źeby tylko nie stało się z nim to, co z pieniędzmi za Markowską.

A co się stało z pieniędzmi na Markowską?

Piękne 🥰

Jurek Owsiak na prezydenta! Pabianic 🤣

Wiele dobrego robi Owsiak żeby jak najwięcej zebrać pieniędzy dla ratowania życia ludzkiego A Wszystki przeciwnikom Owsiaka proponuję żeby korzystali ze sprzętu zakupionego przez Sasina

I przez Szumowskiego.

W ogóle, gdyby nie Jurek to normalnie szpitali by już dawno nie było.Nie było by nic. Mesjasz naszych czasów.

Promil finansowania służby zdrowia , cel szczytny

W 2022 roku Orkiestra przekazała kwotę równą 11,2 procenta finansowych wydatków NFZ. To zdecydowanie nie promil. Państwo się powinno wstydzić. Albo przynajmniej nie przeszkadzać, mając na uwadze, że fundacja finansuje 1/10 inwestycji państwa w dziedzinie zakupu sprzętu.