Strona główna Dzieje się To był 31. finał WOŚP w Pabianicach. Serduszko zlicytowane za 44 000...

To był 31. finał WOŚP w Pabianicach. Serduszko zlicytowane za 44 000 zł (ZDJĘCIA)

21
Imprezę po mistrzowsku poprowadził Piotr Chrabelski
Nie sposób wymienić wszystkie imprezy zorganizowane w ramach 31. finału WOŚP. W tym toku działo się naprawdę sporo i liczymy, że pobijemy zeszłoroczny rekord, czyli 339 242,10 złotych.

Kulminacyjnym punktem finału był oczywiście niedzielny koncert na parkingu Tkalni. Gwiazdą wieczoru był zespół Big Cyc, który grał w Pabianicach trzeci raz w swojej 35-letniej historii. Zdecydowanie najlepiej na koncercie bawiła się publiczność 35 plus, bowiem Big Cyc zabrał nas w sentymentalną podróż do lat dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku, kiedy w radiu słyszeliśmy takie przeboje jak „Berlin zachodni”, „Makumba”, „Kręcimy pornola”, „Facet to świnia” czy „Rudy się żeni”.

Między występami tradycyjnie licytowane były gadżety przekazane przez sztab bądź różnych darczyńców. Wielokrotnie kwoty przekraczały 1000 złotych, tak jak w przypadku biletu VIP na gale Real Fight Night czy „soków dla dorosłych” wykonanych przez starostę pabianickiego.

Wszyscy z zapartym tchem śledzili jednak licytację złotego serduszka wykonanego przez salon jubilerski OCH. O ten najcenniejszy gadżet walczyły dwie osoby. Ostatecznie wygrał pan Tomasz, który telefonicznie łączył się z szefem sztabu Michałem Pietrzakiem i dobił do 23 000 złotych. Okazało się jednak, że zwycięzca przekazał serduszko swoim „licytacyjnym konkurentom”, którzy wrzucili do puszki 21 000 złotych, co oznacza, że tegoroczne serduszko zostało zlicytowane za łączną kwotę 44 000 złotych.

Tutaj słowa uznania należą się prowadzącemu imprezę, czyli Piotrowi Chrabelskiemu, który wykonał swoje zadanie po mistrzowsku. Warto obejrzeć co działo się podczas licytacji.

Rodzicie Filipa zlicytowali serduszko za 21 000 zł

Na koniec mieliśmy światełko do nieba zorganizowane w formie pokazu laserowego, który zastąpił tradycyjne fajerwerki.

Na godzinę 22.00 na koncie pabianickiego WOŚP było 225 000 zł. Ostateczne kwoty będą ogłoszone po zakończeniu wszystkich aukcji na portalu Allegro.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Piotr ❤️ osoba na odpowiednim miejscu 💪 gratulacje 1 miejsca w konkursie rodzin💪💪💪

Najwiekszy blad ludzi prowadzacych licytacje. Pada pytanie odxzwyciezcy rozumiem ze licytowalem z tata Filipa? Potwierdza prowadzacy ze tak. Niestety to Pan w niebieskiej bluzie dal 21 tys i przegral a atata Filipa 19 tys zl. Wiec ustawka? Pan w niebieskiej bluzie powiedzial ze odbije sobie ta licytacje na przyszly rok. Zreszta slychac na filmie ze 21 tys mowi nie tata Filipa.

I tak i nie. Faktycznie 21 tyś. dawał nowy gracz, ale dużą część licytacji była pomiędzy osobą dzwoniącą a rodzicami Filipa. Na pytanie czy licytował z rodzicami filipa odpowiedź „tak” jest prawidłowa. Co więcej, jeśli potwierdzili, że wpłacą 21 tyś to z korzyścią dla akcji WOŚP. W zasadzie to osoba która wygrała licytację mogła podarować to serce komu chciała pod jakim warunkiem chciała.
Weźmy pod uwagę że panowały tam bardzo mocne emocje i w momencie gdy aukcja została zakończona prowadzący mógł się pomylić co do osób pozostałych, nie mających już wpływu na licytację.

Ja że swojej strony pragnę bardzo podziękować organizatorom za super kiełbaski sojowe z Rosmana, które były w zestawie wolontariusza. Widać tu gospodarką i ekologiczną rękę organizatorów. Termin przydatności 31.01.2023, zamiast oddać do utylizacji rozdano dzieciom. To naprawdę super sprawa, Rosman nie zapłacił za utylizację, organizatorzy wykazali się eko-inicjatywą no i dzieci mogły zjeść coś zdrowego. Zapomniałam jeszcze o płynie do dezynfekcji. Gratuluję i dziękuję.

Tylko Szkoda, że miliardy plastiku z serduszek pójdzie do oceanów, a drzewa nie wyprodukują już tlenu:-(

kiełbaski wypadało zdezynfekować

Dlaczego tak kłamiesz? Co tobą kieruje?

Jak dobrze, że wykryłeś kłamczuchę oczerniającą organizatorów. Teraz wiem, że ten płyn dezynfekujący Biele dy i wyrób kiełbaskopodobny z Rosmana podrzucili mojemu synowi wrogowie. Zastanów się zanim napiszesz kolejną głupotę. Bez tych dzieci stojących z puszkami niezależnie od pogody, bez ich otwartych serc nie było by żadnej orkiestry. Pozdrawiam towarzystwo wzajemnej adoracji.

Dorośnij

Dziękujemy za gratulacje. Proszę bardzo.

Dopuszczono aby licytowały dzieci !!! Skandal !!!

Owsiak ok ! Muzyka take sobye

Big cyc wymiótł! Na Antoni wzywa do broni, Rosję zajmuję – cała Ukraina skakała:D

Tak super organizowali tylko szkoda że pod ukr flagą

Pabianicką- idioto.

Taaa. A ja myślałam że papieską.

Była niebiesko żółta widać na zdjęciu Baranie

„Jak podaje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa Rosja, przed rocznicą inwazji, wzmaga działania dezinformacyjne przeciwko Polsce, mające na celu przestawianie w negatywnym świetle Ukrainy oraz jej obywateli.”
Zgadza się, jakby to po rusku napisał „toćka w toćkę”

To ci sami specjaliści co twierdzili, że w lesie COVID czai się za każdym krzakiem ? Proponuję trochę zluzować gumkę bo ciśnie.

Właśnie widzę, kogo ciśnie, że nie może się powstrzymać od komentarza na temat Ukrainy. Pewnie to ten sam, co pisze o samochodach elektrycznych pod artykułem o pożarze zabawki.