Strona główna Sport Piłka nożna Zieloni z dwiema wygranymi w Konstantynowie

Zieloni z dwiema wygranymi w Konstantynowie

1
Włókniarz Pabianice nie zwalnia tempa, rozgrywając kolejne sparingi z lokalnymi rywalami. Tym razem seniorzy występujący w okręgówce oraz A-klasowe rezerwy pojechały do Konstantynowa Łódzkiego żeby zmierzyć się z dwiema tamtejszymi ekipami.

Najpierw pierwszy garnitur zielonych zmierzył się z KKS-em Włókniarzem Konstantynowem Łódzkim. Pabianiczanie w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. Pierwsza padła po szybkiej kontrze i prostopadłym podaniu, a druga po celnej wrzutce w pole karne. Po przerwie Włókniarz dołożył kolejne dwa trafienia. Ostatecznie, po trzech golach testowanego zawodnika i jednej Oskara Nazarczyka zieloni bez większych problemów rozprawili się z gospodarzami 4:0.

Po tym meczu rezerwom zielonych przyszło się mierzyć z liderem A-klasy I. grupy łódzkiej – KAS-em Konstantynów. Nie był to najlepszy dzień dla golkipera gospodarzy, który dwukrotnie dał się przelobować. Ostatecznie, pabianiczanie po golach Dreslera, Bielawskiego i Maćczaka zwyciężyli 3:1.

Skład: Nowacki, Acela, Mendak, Stokłosa, Jarych, Mucha, Nazarczyk, Szczegodziński, Łopatecki, Testowany, Niżnikowski.

Na zmiany: Zieliński, Gajewski.