Strona główna Sport Piłka nożna Włókniarz w końcu ma trenera

Włókniarz w końcu ma trenera

0
Jacek Włodarczewski z nową rolą w klubie

Pabianicki klub piłkarski po niemal roku bez sternika postanowił jednak zatrudnić nowego szkoleniowca. Czy będzie on w stanie podnieść poziom piłkarski drużyny z Grota Roweckiego?

W całej kampanii 2017/2018 funkcję trenera pierwszej drużyny sprawował dyrektor sportowy Jacek Włodarczewski. Oficjalnie trenerem on jednak nie był. To ze względu na zeszłoroczne zawirowaniach na stołku związanych z Tomaszem Karasińskim oraz Wiesławem Sięborem.

Po słabym sezonie i utrzymaniu się w okręgówce „rzutem na taśmę” nowe władze Włókniarza doszły jak widać do wniosku, że trener pierwszej drużyny jest jednak potrzebny. Wybór padł na Artura Dziubę. Do tej pory prowadził on drużynę LKS-u Rosanów, która zmagania ligowe zakończyła na najniższym stopniu podium.

Dziuba był znanym w województwie piłkarzem, grającym między innymi w Konstantynowie Łódzkim. Jeszcze bardziej sławny od niego jest jego ojciec Marek Dziuba. To wychowanek ŁKS-u Łódź, co więcej rozegrał także 53 mecze z orzełkiem na piersi. Był też częścią drużyny, która w 1982 roku zdobyła w Hiszpanii brązowy medal Mistrzostw Świata.

23 lipca. Za to pełniący dotychczasowo funkcję trenera Jacek Włodarczewski zajmie się grupami młodzieżowymi.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o