Strona główna Aktualności Z miasta Podnoszą ulicę. Mieszkańcy dostrzegli poważny problem

Podnoszą ulicę. Mieszkańcy dostrzegli poważny problem

4

Mieszkańcy ulicy Jałowcowej doczekali się interwencji drogowców i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będą mogli dojść do domu suchą stopą. 

W tym tygodniu zarządca drogi rozpoczął prace polegające na wyniesieniu drogi o kilkanaście centymetrów, co ma zapobiegać nieustannym zalaniom ulicy. Mieszkańcy zauważyli jednak jeden poważny problem.

– A przez to, że podnieśli drogę, zaraz będzie jeszcze więcej wody i kogoś może prąd kopnąć – argumentuje jeden z mieszkańców wysyłając nam zdjęcie podtopionej skrzynki elektrycznej. – Jak odłączą skrzynkę, tak jak w zeszłym roku, to nie będziemy mieli prądu do lata. Taki przykład braku koordynacji.

O problemie skrzynki elektrycznej na tej ulicy pisaliśmy pod koniec 2017 roku (ZOBACZ).

REKLAMA
Poprzedni artykułPumptrack ma być gotowy do końca roku szkolnego
Następny artykułKosztowna kolizja. 5 aut rozbitych
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To elektrownia niech podniesie skrzynkę wyżej. I po kłopocie. No ludzie myśleć trochę trzeba a nie zaraz sensacje robić. To nie jest budowanie rakiety. Drogę zrobić , rowy , skrzynki elektryczne podnieś do poziomu ulicy i już.

jak widać jest skomplikowane skoro PGE od 2017 nie potrafi podnieść skrzynki

albo nikt nie zgłosił tego problemu oficjalnie

To jest rozbieżność różnych interesów…

Krótkowzroczność zarządu dróg jest porażająca. Teraz elektrycy podniosą wyżej skrzynki, później właściciele działek podwyższą teren, żeby ich nie zalewało i na ulicy za parę lat znowu będzie błoto i dziury bo przecież kanalizacji deszczowej i utwardzenia dróg nikt się nie doczeka, przecież to „zatorze”