Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Pluskwy w bloku przy ul. Łaskiej. Spółdzielnia odpowiada

Pluskwy w bloku przy ul. Łaskiej. Spółdzielnia odpowiada

8
Mieszkańcy informują o występowaniu pluskiew w bloku przy ul. Łaskiej 92. Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa przedstawiła działania mające na celu likwidację insektów. 

28 sierpnia opublikowaliśmy list do redakcji w tej sprawie od zaniepokojonych mieszkańców. Władze PSM po tej publikacji informują o podjętych działaniach.

– Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa wykonała już trzy dezynsekcje klatek schodowych: 11.08.2023, 25.08.2023 oraz 01.09.2023. Ponadto od momentu pojawienia się problemu z pluskwami do dnia dzisiejszego Spółdzielnia sukcesywnie dokonuje dezynsekcji w lokalach mieszkalnych. Odbywa się to na  zgłoszenia mieszkańców. Do tej pory zgłosiło się około 30 lokatorów. Dezynsekcja wykonywana jest przez profesjonalną firmę „Vacat” – mówi Sławomir Urbańczyk z PSM.

REKLAMA
Poprzedni artykułŚwięto ul. Zamkowej już w sobotę (HARMONOGRAM)
Następny artykułRozpoczęcie roku szkolnego, czyli zmiany w komunikacji miejskiej
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak nie wejdzie firma do wszystkich mieszkań yo ten problem będzie przez kolejne lata

Zgadza się 👍

Chwastoxem spsikac to inne robactwo tez padnie

Co to da, gdy śmierdziuchy firmy odrobaczającej nie wpuszczą do swojego lokum.

Pabianicka spółdzielnia ma to w … Tak samo jak gnieżdżące się gołębie w blokach. Spółdzielnia tłumaczy się że są siatki. A jakoś dziwnym trafem słychać te ptaki z szybów wentylacyjnych. Latem śmierdzi w klatkach aż się nie da wytrzymać. A przy tym kupa robactwa.

U nas na piastowskiej w Piotrków Trybunalski takie pluskwy podsłuchy są w kominach(inwigilacja pełną parą)

Nie ma takiej firmy. Nawet opinie o niej nie istnieją. Wygrywa w przetargach ten kto zrobi najtaniej. Cena idzie z jakością uslug.Czyli problem będzie nadal.