Strona główna Aktualności Polityka Marsz o lepsze jutro

Marsz o lepsze jutro

1

Marek Gryglewski, kandydat na prezydenta Pabianic chce zwrócić uwagę na fatalna sytuację na rynku pracy. W piątek organizuje marsz w centrum miasta.

– Apelujemy do wszystkich lokalnych polityków, kandydatów na radnych i prezydentów reprezentujących różne siły polityczne o podjęcie wspólnych działań, ponad podziałami politycznymi, które doprowadzą do utworzenia nowych miejsc pracy, a tym samym dadzą nadzieję mieszkańcom naszego miasta na lepsze życie – napisał Marek Gryglewski. – Pabianice umierają, w ciągu zaledwie 20 lat liczba mieszkańców naszego miasta zmalała prawie o 10 tysięcy. Powodem tak dramatycznego stanu rzeczy, jest zapaść gospodarcza Pabianic, czego efektem jest ciągle rosnące bezrobocie. Tysiące młodych pabianiczan opuszczają, więc nasze miasto w poszukiwaniu nadziei na lepsze i godne życie. Dzisiaj w Pabianicach jest ponad 4 tysiące bezrobotnych, a ich liczba ciągle rośnie.

Marsz ma zwrócić i uwagę i zjednoczyć wszystkich do walki z tym problemem. Zbiórka zaplanowana jest w piątek na godz. 16.00 na Starym Rynku.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejny pomysł z cyklu „KOSMICZNY” , a maszerujcie sobie… tylko nie namawiajcie ludzi do takich beznadziejnych akcji rodem z filmów Bareji