Strona główna Aktualności Polityka Gryglewski jak Petru

Gryglewski jak Petru

17

Marek Gryglewski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej organizuje happening. Chce zjednoczyć pabianiczan wyrażających sprzeciw przeciwko polityce obecnego rządu.

„Pabianiczanie gorszego sortu w obronie demokracji” – tak zatytułowane jest wydarzenie, które odbędzie się w sobotę o godz. 12.00 przy Zamku.

– Chcemy wyrazić swój głęboki i jednoznaczny sprzeciw wobec Polski bezprawia, zamkniętej, zawłaszczanej przez jedną stronę i zamykającej się na dialog społeczny – tłumaczy radny powiatowy i czołowy działacz SLD w mieście. – Manifestacje odbędzie się w poszanowaniu dla prawa, a także w atmosferze radości i życzliwości oraz współpracy.

Manifestacja została odwołana ze względu na sugestie łódzkiego Komitety Obrony Demokracji, który organizuje pikietę w tym samym czasie.

REKLAMA
Poprzedni artykułCo dalej z projektami zagospodarowania MOSiR?
Następny artykułMilena pobiła rekord Otylii
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Marek proszę nie wkręcaj się w te tematy. Rozmieniłeś się na drobne jak reszta z lodów na molo w Sopocie. Poszedłeś z PO za marny grosz. Zaprzepaściłeś wszystko to o czym mówiłeś w swojej kampanii. Pokazałeś cały syf i brud jako nam zostawiła ekipa PO po 8 latach „pracy”. Zaraz po wyborach za srebrników garść (przewodniczący najmniej znaczącej komisji w powiecie) poszedłeś z tymi, których krytykowałeś. Marek fajny z Ciebie gość ale już proszę nie ośmieszaj się.

Panie Marku SLD przeprasza za pana
Dziś pan robi zadymę ,a gdzie pan był jak było likwidowane OFE ,jakoś pan nie krzyczał ze nas PO okrada i jest łamana demokracja ’
Jak przewodniczący (niezawisłęgo ) TK bał udział w ustawach i glosowano jak PO sobie życzy ,gdzie byla pańska demokracja???
Zastanawiam się jak mało trzeba zeby się sprzedac
Najpierw sprzedawczyk Dudkiewicz ,za garść srebrników ,teraz pan ,
Szkoda że pan sie też sprzedał ,ale cóż nie wszyscy mogą być porządni

ruda krypto-kózko długo myślałem, że ty jesteś głupi ale tak swojsko ale faktycznie ty jesteś bezdennie głupi z brakami w podstawach edukacji, poczytaj sobie pusty matole kiedy można odwołać/rozwiązać sejm, kto i na czyj wniosek może to zrobić. Referendum to możesz robić w temacie kogo masz dalej obsługiwać z kolan. Co do sekty to pogadaj z mamą i tatą czy gdyby nie sekta to byłbyś na świecie a poprzeć to sobie możesz jak będziesz na kiblu siedział.

po co idzie pod zamek niech idzie pod pomnik swoich towarzyszy z kominem na starym rynku i tam z towarzyszami nie się wydziera

Ja nie za bardzo rozumie ten cały szum. Jedna władza (PO) psuje nam demokracje w białych rękawiczkach, druga władza (PiS) idzie „na bezczela”. Co za różnica kto nas w danym momencie upadla???? Nie jestem zwolennikiem PiS, ale też nie jestem zwolennikiem PO. Na wybory poszedłem bo to obowiązek, ale nie wierzę że coś się zmieni. Jeśli byłbym zwolennikiem PO, nazywaliby mnie obywatelem drugiego sortu, jeśli PiS byłbym moherem, jeśli SLD byłbym komuchem (mimo że nie pamiętam nawet dobrze tamtych czasów), nowoczesna gangster bankster. Jesteśmy mistrzami świata w ubliżaniu sobie na wzajem, a obecni i byli rządzący zacierają ręce widząc nasze… Czytaj więcej »

Wstydzą się i uciekli bo w Łodzi większy tłum i można się ukryć. 

Ludzie przecież to trzeba nie mieć własnego rozumu żeby nie wiedzieć że tu żadna demokracja nie jest zagrożona tylko koryto.

A wystarczyłoby sięgnąć po jakąś rzetelną, prawniczą lekturę, a nie gadzinówki w stylu republikańskim itp.

Pabianice przepraszaja za Gryglewskiego

Błąd.
Jakieś niespełna 15%.

15% przeprasza za 0,0001 promila KOD-owcó

CZY TO NIE CZASEM TEN PAN SPRZEDAŁ SIE ZA PRACĘ U CHABURKIREGO? W POWIECIE? CZY NIE ON LUDZIE ON TO ROBI GDYŻ BOI SIE STRACIC KASY? …. KORYTO GO JUZ WESSAŁO? BRAK SŁÓW KTOŚ POWIEDZIAŁ zeeeeeero sięgnęło dna ?

Gryglewski to typowy sprzedawczyk .najpierw poparł PiS ,potem PO a teraz chce sie przytulić do Petru TRAGEDIA

Żeby używać skrótów myślowych trzeba najpierw myśleć inaczej się nie da. Ty natomiast tylko beczysz beeeeeeeeee tu beeeeeeee tam. Każda twoja piśmienna wypocinka sprawia ci ból a mnie utwierdza w przekonaniu, że po porodzie lekarz zamiast tlenu podał ci acetylen. Niestety patologiczne zmiany okazały się nieodwracalne. A Tworek to za tobą na ulicy wołają.

Tworku z marcepanowej górki jesteś tak tępy, że na twój widok ziemniaki z litości obierają się same, Nie wiem gdzie jesteś osadzony ale nie mam wątpliwości na czym. Widzisz znów chciałeś być śmieszny ale ci wyszła kicha, pewnie to zmęczenie materiału

Panie z Tworek to ci pieluchę zmieniają a przez kratę podają chlebuś bez skórki żebyś sobie krzywdy nie zrobił. Twoja pajacowata i głupawa twórczość ma już nawet tytuł ” Jak dwa arabskie Józki dobierały się do kózki”. Jednak biorąc pod uwagę twoją ewidentnie niezaprzeczalną i jedyną umiejętność jaką jest kucanie proponuje abyś wydał tomik z wierszami, pod tytułem ” tandem z przyjacielem”. Gdyby twoje życie opisał GUS byłbyś w dziale „błąd statystyczny”. A moderator ma pewnie beke z nas obu tylko z ciebie trochę bardziej szaletowy emigrancie. Powiedz chłopaczyno jak jeszcze mogę cię zbłaźnić ?

Literacki prymitywie, właśnie po raz n-ty sam się zbłaźniłeś takim bełkotem. Skoro jednak nawiązałeś w nim do tematu bliskiej twemu … sercu kózki, to już jutro będziesz mógł z nią bez problemu pokonwersować. Opowiecie sobie o wzajemnej adoracji i czego tak naprawdę ona od takiego czubka oczekuje.
Moderatorze, sorry, ale z takim przypadkiem patologicznie zwichrowanej osobowości, nie można inaczej. Niech się siurek, choć w taki sposób dowartościuje, bo z pewnością wszyscy naokoło mają go głęboko … w poważaniu.

Jesteś coraz bardziej dramatyczny kózko, tylko patrzeć jak dostaniesz angaż i zostaniesz gwiazdą pasterki. Powiedz mi a masz w swoim repertuarze coś śmiesznego? Wiesz to twoje beeee , beeee, beeee zrobiło się już nudne. Może rajstopy cię za mocno uwierają ? A jeszcze jedno dzwonił Mikołaj a przecież wierzysz w Mikołaja ? prosił żeby ci przekazać, że się wazelina skończyła, chyba masz przes……ne