Strona główna Aktualności Polityka Gryglewski nowym człowiekiem starosty? Nie tym razem

Gryglewski nowym człowiekiem starosty? Nie tym razem

20

Nowe rozdanie polityczne w pabianickim starostwie. Na nowego członka zarządu powołany miał być Marek Gryglewski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Poinformowaliśmy dziś, że na sesji rady powiatowej został (niespodziewanie) odwołany Adam Krasiński. Był członkiem zarządu odpowiedzialnym za inwestycje. Starosta oznajmił, że stracił zaufanie do Krasińskiego (WIĘCEJ).

Okazało się jednak, że w wyniku tajnego głosowani Gryglewski nie otrzymał większości głosów. Na sali było 23 radnych. 11 było za powołaniem, 11 przeciw, a 1 radny wstrzymał się od głosu. Przypomnijmy, że w klubie Prawa i Sprawiedliwości jest 10 radnych, 4 ma BSR oraz 1 z SLD.

Oznacza to, że radni z BSR wyłamali się z tego głosowania. Czy to początek końca koalicji PO-BSR w powiecie?

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Coś tu jest grubymi nićmi szyte – dymisja i od razu nowe powołanie.

Wystraszyla się Platforma utraty większości i władzy, więc „kupili” Gryglewskiego członkiem zarządu. Musi się sypać większość. Inaczej by nie oddawali stolka komuś spoza POBSR.

A ja myślę że i tak nie utrzymają – realnie popatrz – Mackiewicz będzie teraz potrzebować PiSu jak powietrza, to znacznie ułatwi rządzenie miastem i pozyskiwanie kasy. Nawet mu tego jakoś za złe nie mam – jeśli tylko to poprawi sytuację miasta to nawet z diabłem niech się dogada 🙂 jeśli PiS postawi twarde warunki, czyli komplet Miasto+Powiat, to co PO zrobi w powiecie – kompletnie NIC. Powiem więcej BSR może mieć Prezydenta i Starostę 🙂

Masz rację i taką mam nadzieję, że PO niebawem straci władze w powiecie.

A ja myślę że to ostatnie podrygi Pana Krzysia w roli Starosty 🙂 takie szarpanie się już teraz…Teraz to grzecznie poczekamy, aż Pan Grzesio w Urzędzie zostanie fanem PiSu – nie mówię o rzeczywistych poglądach, ale poglądach ekonomicznych, za moment Pan Florian będzie starostą i tak to teraz w moim odczuciu będzie się kręcić 🙂

Ostatnie zabawy Habury. : ))) Za moment Krzysiu zmiana bociana i zobaczymy teraz jak PiS ci podziękuje za te wszystkie lata zniewagi! : )))

Marek co Ty robisz? Sprzedajesz się ? Miej szacunek sam do siebie !!!

A teraz Ciebiada w Urzędzie Marszałkowskim jak znalazł ,to i może baseny szybciej będą i będzie sie mógł konkretnie wykazać dla miasta .
Zresztą widziałem go dziś w Starostwie w czasie gloswania

Radni PiS to fajnie mają. Przyjechał Ciebiada i powiedział jak maja
głosować. Super. Nawet z myślenia są zwolnieni. Wszytko ogarnia partia.
Wystarczy podnieś rękę.

Radni PO mają lepiej. Habura był na miejscu i powiedział jak mają głosować. Z krasińskim wódkę pili ale jak guru kazał to go odwołali. Ot takie życie leminga …

PiSdzielec, jak widać, ma łatwiej.
Wystarczy IQ idioty, byle łapsko podnieść. 😉
A p.Krasińskiemu należało się. Wszak to był człowiek od dróg. W dodatku mało sympatyczny dla mieszkańców.

Co za gość. Masakra !!! Rok temu się sprzedał PO za funkcję przewodniczącego komisji statutowej (najmarniejszej w radzie), a teraz chciał się sprzedać za fuszkę członka zarządu. Wstyd Gryglewski !!! Jak ty gościu w lustro możesz patrzeć ? Jak ty ludziom w oczy patrzysz !!!

Oj Marek zawiodłeś mnie po całości. Sprzedać się POpapranym za jakiś ochłap !!!
W następnych wyborach masz 4 głosy mniej od mojej rodziny.

To i tak jest pięć do przodu.
Dzięki mojej rodzinie.;-)
Miał iść z PiSdzielcami ?

To jakiś matrix jest. ZLEW idzie w wyborach przeciwko PO a lokalny Flinston (bo podobny) idzie z PO za garść srebrników. To znaczy chce iść bo jeszcze są normalni ludzie w PIS i BSR, którzy zablokowali temat.

Marek kończ i wstydu oszczędź !!! Zjechałeś do zera …

Czuć zmiany w starostwie. Za miesiąc będzie nowy starosta z PIS. Habura już może się pakować. Amen

Koalicja PO-BSR trzeszczy w szwach – widać po przegranym głosowaniu. Jak nic musiał ktoś z BSR być przeciw, a drugi wstrzymać się. Inaczej by nie było takiego wyniku. Dni starosty Habury i platformy w powiecie są policzone. Się PiS dogada z BSR i będzie nowa układanka.

DO jakiego stanu można się zeszmacić ? Widać można przekroczyć ten stan !!!

Starostą będzie … ?