Strona główna Aktualności Polityka Kto pofatygował się do Pabianic?

Kto pofatygował się do Pabianic?

1

Wybory do europarlamentu już za 3 tygodnie. O 3 mandaty z okręgu łódzkiego ubiega się 80 kandydatów z 8 list wyborczych. W Pabianicach promowało się ledwie 6 z nich.

Pierwsza w tym roku była Weronika Marczuk, kiedyś żona Cezarego Pazury. Kandydatka SLD startuje z pierwszego miejsca na liście. Pabianice odwiedziła już dwa razy. Była u nas na spotkaniu z mieszkańcami 31 stycznia, a 1 maja wzięła udział w rajdzie rowerowym (CZYTAJ WIĘCEJ).  Na pochodzie pierwszomajowym był inny kandydat SLD, Zbigniew Krasiński.

11 lutego spotkanie z mieszkańcami miał reprezentant partii Polska Razem Jarosława Gowina, John Godson. Polityk urodzony w Nigerii jest lokomotywą listy w naszym regionie.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości, Piotr Polak w Pabianicach był dwa razy. 31 marca zainaugurował działalność Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w okręgu sieradzkim (CZYTAJ WIĘCEJ). Tydzień później wziął udział w briefingu prasowym na temat zwalczania dopalaczy (CZYTAJ WIĘCEJ).

17 kwietnia Ryszard Kalisz przedstawił kandydata z listy Europa Plus – Twój Ruch, Michała Krawczyka. Panowie spacerowali ulicą Zamkową, a lider stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska (tworzą koalicję z partią Janusza Palikota) zajadał lody (CZYTAJ WIĘCEJ).

Tuż przed Dniem Flagi Joanna Skrzydlewska (na zdjęciu) zachęcała pabianiczan do celebrowania tego święta. 29 kwietnia pod SDH-em rozdała 250 dużych flag. Towarzyszyli jej szczudlarze ubrani w barwy biało-czerwone.

11 maja na turniej siatkówki przyjedzie były siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski i kandydat SLD, Michał Bąkiewicz (CZYTAJ WIĘCEJ).

Nie widać żadnej aktywności dwóch pabianiczan, którzy znaleźli się na listach wyborczych. Marcin Lewandowski (Europa Plus –  Twój Ruch) i Marian Koczur (Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry) zaprezentowali się jedynie na łódzkich konferencjach prasowych.

REKLAMA
Poprzedni artykułMichał Bąkiewicz zagra u nas
Następny artykuł„Perełki” mają już rok (WIDEO)
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ta kobieta to jest taka natrętna wszędzie jej pelno. Ale na fotografiach wygląda inaczej. Npewno na nią nie zagłosuje ani na Pazurową to jest dopiero porażka.