Strona główna Aktualności Polityka Kandydat PiS-u kieruje list do wyborców

Kandydat PiS-u kieruje list do wyborców

7

Poseł Prawa i Sprawiedliwości na Sejm VI i VII kadencji – Piotr Polak przyjechał do Pabianic by na ostatniej prostej kampanii przekazać wyborcom list kandydata na urząd Prezydenta RP – Andrzeja Dudy.

To druga wizyta posła Piotra Polaka w naszym mieście w czasie kampanii prezydenckiej. Niespełna miesiąc temu przyjechał do naszego miasta poruszyć temat niespełnionych obietnic Bronisława Komorowskiego (WIECEJ). Tym razem, na pięć dni przed wyborami, wraz z lokalnymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości przekazał pabianiczanom list otwarty swojego kandydata jaki wystosował on do wyborców.

– Można powiedzieć, że jesteśmy na ostatniej prostej. Już tylko kilka dni kampanii przed nami. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Andrzej Duda kieruje od wczoraj, a w dniu dzisiejszym w Pabianicach, list otwarty do Polaków, w którym podsumowuje tę kampanię. Jeszcze raz zapewnia i deklaruje, że zobowiązania jakie złożył będą dotrzymane. Najważniejsze z nich to oczywiście obniżenie wieku emerytalnego, obniżenie podatku, sprzeciwienie się wprowadzenia waluty euro oraz obrona polskiej ziemi i polskich lasów przed wyprzedażą. Zapewnia, że jeśli zostanie prezydentem to Polacy będą mogli być z tej kandydatury dumni, a oni sami będą żyli godnie, w bezpiecznej Polsce – powiedział poseł Polak.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda był pierwszym kandydatem na urząd Prezydenta RP, który pojawił się w Pabianicach w czasie kampanii. 24 stycznia odwiedził nasze miasto, ale nie spotkał się z mieszkańcami. Przeprowadził konferencje prasową dla mediów i spotkał się z lokalnymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości (WIĘCEJ).

REKLAMA
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mógł dodać że jak przegra, to będzie doradzał Ciebiadzie jak zbudować geotermie w Pabianicach …PiS fachowcami od geotermii stoi :))))…

No ta coś ten temat ucichł. Żadnych wiertni nie widziałem by robili próbne odwierty by ujaźnić tą moc energetyczną pod Pabianicami.

Ale z Ciebie analfabeta. Składnia na poziomie drugiej klasy Platformerskiej podstawówki. Nie dziwię się że głosujesz na Bronka. Ciągnie swój do swego.

I tak zagłosuję na Kukiza a w drugiej turze na Tatę Muminka.
Żaden techniczny prezydent bez własnego zdania żadna marionetka.
Zaś do pana Kukiza mam tylko jedną pretensje poco zadaje się z Korwinem tym co pisiorców bierze do siebie i lansuje. Pan Korwin stracił w moich oczach a miałem dla niego szacunek. Na razie zaufam muzykowi.

Jakoś rzygać mi się chce jak widzę kolejnych (p)osłów niezależnie z jakiej partii. Jakoś przypominają sobie o ludziach jak trzeba ich wybrać. Przez 4 lata leją na wszystkich. Sorki Polak ale głosuję na Kukiza! Mam dość POlitruków i całego tego bajzlu reżimu PO-PSL!

Zagłosuje na Andrzeja Dudę. To oczywiste

Zagłosuję na Andrzeja Dudę. To oczywiste.