Strona główna Aktualności Polityka Posłowie Ruchu im. Kaczyńskiego zawitali do Pabianic

Posłowie Ruchu im. Kaczyńskiego zawitali do Pabianic

3

Do Pabianic przyjechali wczoraj posłowie na Sejm RP, działacze Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Na spotkaniu z mieszkańcami naszego miasta pojawili się: Grzegorz Schreiber (były wiceminister sportu oraz poseł na Sejm I, III I VII kadencji), Jacek Sasin (były zastępca szefa Kancelarii Prezydenta, były wojewoda mazowiecki i poseł na Sejm VII kadencji), Piotr Polak (poseł na SejmVI i VII kadencji)  oraz Maciej Łopiński (minister w Kancelarii Prezydenta RP w latach 2005-2010, poseł na Sejm VII kadencji). Obecny był także pełnomocnik Ruchu w powiecie pabianickim – Włodzimierz Stanek.

W sali kinowej Parafii Rzymskokatolickiej św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach było łącznie około 100 osób w tym przedstawiciele Gazety Polskiej i Solidarności. Była to inauguracja Ruchu w okręgu sieradzkim.

Na początku posłowie długo opowiadali o polityce, którą prowadził Prezydent Kaczyński. Potem odpowiadali także na pytania przybyłych na spotkanie mieszkańców. Po zakończeniu dyskusji goście z Warszawy złożyli kwiaty pod tablicą Smoleńską znajdującą się kościele.

 

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Taaaaa, wielki to był „prezydent”…. Wielce zasłużony dla Pabianic…. Że pomnika jeszcze nie ma w naszym grodzie…. Może zdjąć Legionistę i cokół już by był….Co..??

Dla mnie to wielki honor, że w moim mieście zainaugurował swoją działalność „Ruch im Lecha Kaczyńskiego”

Azerty a Ty osiągnąłeś coś w życiu poza ukończeniem podstawówki ? Można się spierać o opcję polityczną ale z pewnością sam fakt ,że Lech Kaczyński był demokraycznie wybranym Prezydentem Polski już stawia Go wysoko. Moim zdaniem był znacznie lepszy od Wałęsy i Kwaśniewskiego.