Strona główna Aktualności W. Stanek nie wróci już do szkoły. Dostał nową pracę

W. Stanek nie wróci już do szkoły. Dostał nową pracę

12

Włodzimierz Stanek zmienił fotel dyrektora Szkoły Podstawowej nr 16 w Pabianicach na fotel dyrektora Kancelarii Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Prawo i Sprawiedliwość po wygraniu wyborów w województwie łódzkim obsadza najważniejsze stanowiska swoimi ludźmi. Już w połowie listopada przypuszczaliśmy, że Włodzimierz Stanek może dostać pracę u nowego marszałka – Grzegorza Schreibera (WIĘCEJ). Trafił niedaleko, bo do kancelarii sejmiku, która kieruje obsługą organizacyjno – techniczną sejmiku, przewodniczącego, wiceprzewodniczących, prezydium sejmiku, komisji sejmiku i klubów radnych.

Włodzimierz Stanek dyrektorem jest od 4 grudnia. Jego obowiązki w szkole przejęła Ilona Paszkiewicz, która była wcześniej jego zastępczynią.

Włodzimierz Stanek ma 43 lata. Od 2006 był dyrektorem szkoły przy ul. 20 Stycznia. Z zawodu jest matematykiem. Prace zawodową łączył z tą w samorządzie. Przez 8 lat był radnym powiatowym. Jako szef klubu PiS wykazywał się dużą aktywnością na sesjach, zgłaszał wiele interpelacji dotyczących m.in. bezpieczeństwa czy organizacji ruchu w mieście i powiecie. Jest członkiem zarządu Towarzystwa Przyjaciół Pabianic i działa w PTTK. W tegorocznych wyborach był kandydatem na prezydenta Pabianic, ale zdobył niecałe 30% głosów. Został natomiast radnym Rady Miejskiej w Pabianicach.
REKLAMA
Poprzedni artykułZaginęły listy do św. Mikołaja. Prezentów nie będzie?
Następny artykułPabiks liderem dzięki wygranej w derbach (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No nie, będą peowców zostawiać skoro wygrali. Tak to tylko my w Pabianicach robimy, co wybory zostawiamy tych samych po 30 lat albo i dłużej. Dożywotnie posady jak w urzędach.

Te, Ontek ?
Są jakieś zastrzeżenia do ” persony ” w artykule ?
Normalne info. Nie trolluj, nie hejtuj po pisdzielsku !
Jak my, to nie ” ty ” !

Jak donosi prasa w Sejmiku będzie zarabiał ok. 10.000 zł brutto. Tak PIS nagradza swoich nieudaczników, którzy nie potrafili wygrać wyborów prezydenckich w swoim mieście!!! Ciebiada przegrał dotkliwie w 2014 za co stworzono mu zbędne stanowisko w PGE, ale ze słuszną gażą. Teraz Stanek po sromotnej porażce będzie zarabiać podobnie, jak Prezydent Mackiewicz, ale bez specjalnego wysiłku i ze znacznie mniejszą odpowiedzialnością. Do tego prowadzi pisowskie państwo – równanie do miernych, ale wiernych jeśli nie najgorszych!!! A my za to wszysto płacimy z naszych podatków!!!

Hmm, ciekawa diagnoza. Że też nie przeszkadza ci PO-wskie państwo w mieście i powiecie trwające z niewielka przerwą na komunę od … 1990 roku!!!!!! Państwo kolesi z PO-BSR jest OK? Aha

Moder ma rację, bo to nagradzanie przegranych i miernych.
A poza tym, państwo każdych kolesi jest zawsze OK dla swych fanów, tym bardziej dla PiS, więc czemu się tak dziwisz ?
Pomyliły ci się lata. Sprawdź sobie kto i kiedy sprawował władzę PMP i z jakiego poplecznictwa.

Wcześniej mierni i bierni, ch… du… i kamieni kupa zostali nagrodzeni i nagrody przez 8 lat brali…. ja tam różnicy nie widzę… tylko trzeba trzeźwieć jak się rzeczywistość widzi… sory taki mamy klimat

1. Zawsze tak było, za każdej opcji politycznej, więc czego się buldoczysz ?
2. Klimat : podobno szykuje się siarczysta zima…

Poczynając od 1989 r., byli „ mierniejsi „, ale wierniejsi… zawsze tak bywa bez względu na opcję polityczną. Jednak od 2015 r. z winy ylyty sprawującej władzę, mamy ostry podział polityczny i g… sprawy kadrowe. Żenujące układy, parszywe kolesiostwo, narcyzm i naród w d… !
Widzenie bez szczegółowej analizy bywa złudne.
Jeśli chodzi o klimat, to Amerykanie wieszczą tęgie mrozy dla Polski w styczniu i lutym…

W następnych wyborach prezydenckich naszego miasta będę kandydował. Chętnie przegram, bo potem dostanę wygodny stołek, lub nawet fotel. Trzeba wziąć życie w swoje ręce.

Najpierw musisz należeć do PiS, bo to sprawdzony na bank, przepis od 2015 !

Możesz też zapisać się do KC PO. Będziesz starostą 20 lat i o jeden dzień dłużej. To jest dopiero historia. Krzyś H. coś o tym wie… Jego brahu też i żonka, etc… Hipokryzja i rodzinne klany.Taka prawda!

@Pabianiczanin
W Pabianicach a i owszem. W kraju bywa różnie.
Pan ” Działacz ” pisał o swoim starcie i intratnym stanowisku w nagrodę za przegraną. A wypomniany przez ciebie pan Habura nijak się ma do pana Stanka, jeśli chodzi o ostatnie wybory w naszym mieście. Do tego dochodzi jeszcze podwójna nagroda dla pana Ciebiady, też za przegrane wybory. A jeśli o rodzinnych klanach ( i nie tylko ) mowa, to zapytaj o to pana posła Matuszewskiego.