Strona główna Styl życia Zaginęły listy do św. Mikołaja. Prezentów nie będzie?

Zaginęły listy do św. Mikołaja. Prezentów nie będzie?

0

Miliony listów, a w nich jeszcze więcej próśb o prezenty. Listonosz nie wie, gdzie podział się worek z kopertami zaadresowanymi do Mikołaja. Czy to znaczy, że nikt nie znajdzie w tym roku ani pod poduszką, ani pod choinką wymarzonego podarku? Kto przejął listy? Rozwikłaj tę zagadkę.

Sklep al.to i tajemnica zaginionych listów

Z roku na rok świętemu Mikołajowi przybywa pracy. Coraz więcej małych i dużych zasługuje na prezent. Roznoszenie rózg było zdecydowanie prostszym oraz wymagającym mniej czasu i wysiłku zadaniem. Mikołaj też nie młodnieje i urlop mu się należy. Wielobranżowy sklep al.to postanowił wyręczyć w tym roku Mikołaja i zorganizował darmową wysyłkę do każdego domu. Zabrał się więc za czytanie listów, ponieważ tak się okazuje, że w swoim asortymencie ma to, o co proszą nadawcy.

List od Toli, czyli o co proszą Mikołaja najmłodsi

Małej Toli mama pomogła napisać w liście, że była w tym roku wyjątkowo grzeczna i dawała swoim rodzicom wiele powodów do uśmiechu. Bardzo lubi zabawę z mamą i tatą, ale marzy o czymś, dzięki czemu będzie mogła sama codziennie zbudować coś nowego. Sklep al.to sprawdza swoją ofertę. Znalazł idealny prezent dla Toli. Klocki LEGO® DUPLO®, dedykowane najmłodszym milusińskim, zapewnią jej mnóstwo frajdy, ale pomogą również rozwijać dziecięcą kreatywność i ćwiczyć wyobraźnię.

Mama Ala też marzy o prezencie mikołajkowym

Z listu Ali da się wyczytać, że to bardzo rodzinna i ciepła osoba. Troszczy się o swoich najbliższych każdego dnia, ale skrycie i nieśmiało marzy o prezencie, który pozwoliłby jej spędzić miło czas tylko we własnym towarzystwie i przy okazji zrobić się na bóstwo. Świetnie, że ten list trafił właśnie do al.to, ponieważ ma on w swoim asortymencie urządzenia z AGD do higieny i depilacji, które dadzą Ali wiele radości i jeszcze więcej komfortu. A w tym m.in. depilatory (pęsetowe i świetlne), szczotki prostujące, prostownice do włosów, lokówki i suszarko-lokówki.

Tata Tomek zostawił na parapecie kopertę z adresem Mikołaja

Tomek pisze w liście do Mikołaja, że chciałby znaleźć pod choinką coś, co pozwoli mu się zrelaksować. Jest człowiekiem mocno zapracowanym. Codziennie stara się, aby jego rodzinie niczego nie zabrakło. Sklep al.to oferuje wiele form rozrywki. Podobnie jak jego brat x-kom, posiada np. konsole i gry, które zapewniają niesamowitą zabawę. Gdyby jednak Tomek wolał bardziej aktywnie się odprężyć, al.to skorzysta z pomocy swojego drugiego brata – combat, który oferuje sprzęty survivalowe.

Sklep al.to i rozwikłana zagadka

Mikołaj wytłumaczył zaniepokojonemu listonoszowi, co stało się z workiem pełnym listów. Dobrowolnie przekazał go sklepowi al.to, bo nie dość, że z okazji mikołajek oferuje darmową wysyłkę, to w swojej ofercie ma wiele produktów, które doskonale nadadzą się na prezent. Listonosz odetchnął z ulgą, wiedząc, że każdy znajdzie coś pod swoją poduszką lub choinką. I tak oto święty Mikołaj zyskał wiele cennego czasu – nie chciał jednak zdradzić w jaki sposób go spożytkuje – a listonosz spokój ducha i magię Świąt.

Poznaj sklep al.to – swojego tegorocznego Mikołaja