Strona główna Aktualności Nowy marszałek zatrudni W. Stanka?

Nowy marszałek zatrudni W. Stanka?

11

W ciągu 3 miesięcy od zaprzysiężenia na radnego, Włodzimierz Stanek musi zadecydować, czy będzie pełnił funkcję w samorządzie czy pozostanie dyrektorem szkoły. Prawo mówi, że nie może pełnić tych dwóch funkcji. 

Stanek odebrał już zaświadczenie o wyborze na radnego, a w szkole wziął bezpłatny urlop. Wszystko wskazuje na to, że dyrektorem już nie będzie. Sam zainteresowany nie chce na razie komentować tej kwestii.

Tymczasem zmienia się władza w sejmiku wojewódzkim, co oznacza wymianę kadry kierowniczej w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi i instytucjach podległych. Do obsadzenia będą stanowisko w kilkunastu departamentach np. Departamencie Kultury i Edukacji. W czwartek władze Prawa i Sprawiedliwości rekomendowały na stanowisko marszałka województwa posła z Sieradza – Grzegorza Schreibera, który osobiście poprał Włodzimierza Stanka w kampanii prezydenckiej.
Co ciekawe, już w 2015 roku mówiło się o dobrych relacjach Schreibera i Stanka. Po Pabianicach krążyły plotki: ten pierwszy miał zostać ministrem sportu, a swoim zastępcą zrobić właśnie pabianiczanina. Plotki jednak nie potwierdziły się.

Może tym razem Stanek znajdzie miejsce pracy u nowego marszałka, który będzie potrzebował ludzi wykształconych i doświadczonych w pracy w samorządzie.

Schreiber mocno popierał Stanka w ostatnich wyborach
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Włodzimierz Stanek!!! Z tej całej pisowskiej czeredy nieudaczników jesteś jaśniejszym punktem! Znalazłeś się w złym towarzystwie i przegrałeś z wynikiem 28:72! Teraz czekają cię apanaże, bo PIS ma sejmik i gdzieś cię zagospodaruje w ramach otarcia łez po totalnej porażce! Powiem tylko tyle: bądź przyzwoitym, nie (prosimy o nieużywanie niecenzuralnych słów) w imię przekazu swojej partii lecz w imię zasad przyzwoitości! Będziemy się uważnie przyglądać twoim działaniom!!

A my będziemy uważnie przyglądać się działaniom „zwycięskiej” koalicji w Pabianicach i realizacji ich megaobietnic XXI wieku. Ja tam nawet jaśniejszego punktu nie widzę, bo to złe towarzystwo jest kontynuacją trwającego od lat i nic się tu nie zmieni, niestety. O przyzwoitości nie wspomnę, bo nigdy jej tam nie było. Szkoda tego miasta no ale wola wyborców… Do siego roku :/

Ale przecież PiS nie wygrał więc o kim mówisz? 😀

Wy ananke to możecie sobie co najwyżej kulawo ponarzekać.
I jakaż to diametralna różnica klasy w charakterze komentarza m. Moderatorem i tow.ananke, bo pisi nigdy pewnego progu nie zdoła przeskoczyć. 😏

Wafel, to znowu ty? Gdzieś był chłopie? Piłeś do dziś od 21 paździerza, ze szczęścia? : )))))))))))) ty nawet do tego progu nie doskoczysz, a co dopiero przeskoczyć

Najważniejsze że Ciebiada nie będzie marszałkiem.

Ważne, że sąsiadowi krowa zdechła… Aleś ty głupia…

Ja nigdy nie słyszałem żeby Ciebiada chciał zostać Marszałkiem
To dziennikarze pisali bzdury .
Ale ja bym bardziej na twoim miejscu martwił się skąd Mackiewicz weźmie teraz kasę na swoje obietnice .
Ani nie ma nic wspólnego z rządem ,ani teraz z Marszałkiem
Gratuluje wyboru na prezydenta 🙂

Przecież wiadomo. Obligacje wypuści.

Tak właśnie wygląda upolitycznienie samorządów. Nie ważne co chcesz zrobić, ważne od kogo jesteś. Czy to już Białoruś?

Samorządy to już są dawno upolitycznione. Do tego „swoi” pozatrudniani w spółkach miejskich. Patrz Rąkowski, Kunka, Wlażlak, Cieśla, żona Rąkowskiego i nawet żona Stencla i wiele wiele innych. Sądzisz, że oni wygrali konkursy? Jeżeli tak to jesteś naiwny….