Strona główna Aktualności W Dobroniu będzie bezpieczniej

W Dobroniu będzie bezpieczniej

4

Urzędzie Gminy w Dobroniu podpisano porozumienie o tzw. służbach ponadnormatywnych.

Dokument oficjalnie podpisali Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach insp. Cezary Petrus i Wójt Gminy Dobroń  Robert Jarzębak.

Umowa opiewa na kwotę 10 854 złotych i ma wejść w życie od najbliższego weekendu. Zgodnie z nią policjanci będą pełnić służbę prewencyjną w ramach swojego czasu wolnego, a ich zadaniem będzie przeciwdziałanie przestępczości i popełnianiu wykroczeń oraz poprawa porządku na terenie gminy Dobroń.

– Naszym wspólnym celem, zarówno policji jak i władz gminy jest wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców tutejszej gminy. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa – podkreślił komendant policji insp. Cezary Petrus.

Dodatkowe patrole będą widoczne na ulicach przez kilka miesięcy.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie ustawia sie z suszarka i beda kosic za predkosc i pasy, ladna mi poprawa bezpieczenstwa panie Jarzebak pieniadze sa potrzebne na inne cele a nie dla psiarskich mam nadzieje ze przegra pan nastepne wybory bo i tak nic pan pozytywnego dla gminy nie daje…

Służby ponadnormatywne pełnione są w patrolu pieszym bez wykorzystywania pojazdów służbowych i pełnione są przez pion Prewencji a nie w Ruchu Drogowym Drogi Dobronianinie.

Jeżeli jeździ się zgodnie z przepisami to nie ma się Pan czego obawiać. Chyba, że w Dobroniu panuje rozpusta to patrole jak najbardziej wskazane.

Nic nie robi dla gminy?? Z tego co się słyszy to w gminie stale jest coś robione, może Pan pomylił Dobroń z Pabianicami, bo tu robi się dużo mniej.
pozdrawiam