Strona główna Aktualności Polityka Rąkowski na liście wyborczej. Jest wyżej od Ciebiady

Rąkowski na liście wyborczej. Jest wyżej od Ciebiady

20
Przewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach będzie startował w wyborach parlamentarnych. Ma czwarte miejsce na liście Koalicji Obywatelskiej. 

Krzysztof Rąkowski jest długoletnim działaczem Platformy Obywatelskiej i radnym miejskim czwartą kadencję. W tym roku został przewodniczącym tego gremium.

Na liście wyborczej KO jest również Michał Kowalczyk, który w minionych wyborach samorządowych kandydował na wójta gminy Dłutów.

Dojdzie zatem do ciekawego starcia na linii Krzysztof Rąkowski vs. Krzysztof Ciebiada. Przedstawiciel PiS z Pabianic ma numer 5 na liście swojej partii.

Na liście KO znalazł się również starosta Krzysztof Habura, który powalczy o mandat senatora. Jego kontrkandydatem będzie Maciej Łuczak z PiS.

Wszystko na to wskazuje, że z komitetu Lewicy wystartuje Marek Gryglewski (SLD) i Michał Pietrzak (Wiosna).

Lista KO okręgu sieradzkiego
REKLAMA
Poprzedni artykułMartwy mężczyzna w BMW. Sprawą zajęła się policja
Następny artykułRowerzysta w poważnym stanie. Sprawca wypadku uciekł
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ha ha ha przewodniczący Rakowski posłem RP niestety nie uda się uzyskać mandatu szkoda ze Pabianice będą miały jednego senatora i jednego posła niestety ani przew rady miejskiej ani viceprezydent Pabianic tzn POKO / SLD nie przeniosą się do Warszawy może następnym razem

Czlowieku, błagam jak masz pisać tak nieskładnie i bez znaków interpunkcyjnych, to nie pisz w ogóle. Kaleczysz język ojczysty.

Ogólnie racja, tylko…
Czasami wytworność języka polskiego w ohydnym hejcie bardziej boli, niż kalectwo ojczystego.

Ten dylemat pisiora: zagłosować na Habure, pozbyć się go z miasta by w końcu coś się tu zmieniło czy zagłosować na Łuczaka i nie mieć wstydu w parlamencie..

No, niestety muszę ci przyznać rację jakem PiS-ior. Lokalny układ mafijny KC PO chętnie wszyscy wystrzeliliby w kosmos. Z drugiej strony masz pana od nicnierobienia, który ani dla miasta ani dla PiS nie zrobił NIC. Więc mój dylemat zakończę następująco: krzyżyki na oba nazwiska (coby nikt nie dostawił) i w ten sposób daję sygnał, że obu tych gości mam w .,,… Też wybór, nie? Co poradzisz. I taka moja rada dla PiSuarów

trudno mieć wstyd jak się nic nie odzywa..słyszałeś żeby coś mówił przez 4 lata z mównicy w senacie…

I w nagrodę była wizyta w Ugandzie !

Jak się nie ma nic do powiedzenia na żaden temat to lepiej faktycznie się nie odzywać w myśl chińskiego przysłowia: „lepiej się nie odezwać i wydać się idiotą, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości” : )). A z drugiej strony panowie to chyba jednak smutne i na serio dołujące, że do Senatu nie ma na kogo zagłosować. Ciekawe czy od Kukiza ktoś będzie sensowny, choć koalicja z PSL to już ich koniec.

Konfrontacja wagi ciężkiej 😀 Rąąąąąąąkoooowskiiiii & Cieeeeebiaaaaadaaa

Nie do końca…
Albo jeden zrzuca bo jest Open, albo drugi tyje do pierwszego ( w sensie fizycznym ). Politycznie K.C., to wyższa półka polityczna w porównaniu do K.R.
Ciekawe. Stawiam na Tolka Banana…

Przestań, waga tu nie ma nic do rzeczy. Szanujmy się. Widocznie masz kompleks, bo nie masz żadnych osiągnięć w życiu i chciałeś obie ulżyć.

To w następnych wyborach samorządowych znowu jego małżonka będzie startować?

Masz z tym jakiś problem ?
Zobacz w skali kraju, czyi ojcowie startują w wyborach do Sejmu i Senatu !

Mnie interesuje moje podwórko i nepotyzm w moim mieście.

Jasne ! Czyli jednak masz problem.

A ty nie masz problemu z tym, że od 1990 miastem i powiatem rządzi ta sama klika???? Zmieniają szyldy, ale to wciąż ci sami ludzie! I gdzie jesteśmy???? W czarnej d jakbyś miał i z tym problem!

Ooo, witaj Tołdi, dawno cię tu nie było, pisiowy ” geniuszu ” ! Nie mam z niczym i z nikim problemu od daty narodzin. Mnie nie interesuje kto, kiedy, gdzie. Ma być dobrze. Różnie bywa. Tak jest z każdą władzą. Jednak póki co, to szanowni wyborcy Pabianic, pisich koryciarzy do miasta nie wpuścili. Oczywiście, gdyby u nas rządziła twoja ukochana ylyta polityczna, to Pabianice, niczym raj na Ziemi. Absolutnie żadnych problemów ! Nie byłoby długów szpitala, byłaby geotermia i duńska fabryka butów a inwestorzy zabialiby się w koejce do nas, od turystów nie moglibyśmy się opędzić a tak, to ty… Czytaj więcej »

Kiepsko wykształcona

Jak dobrze widać wystarczy znać odpowiednie osoby i wtedy masz odpowiednie stanowisko.

Ale ” Amerykę ” odkryłeś !
Zawsze tak było, bez względu na władzę !