Strona główna Sport Sporty walki PTC najlepsze na mistrzostwach Polski młodzików

PTC najlepsze na mistrzostwach Polski młodzików

0

Pabianiccy zapaśnicy pojechali rywalizować do Janowa Lubelskiego. Ostatecznie do domu wrócili z dwoma krążkami.

Srebro zawisło na szyi Artura Pika (68 kg), który przegrał walkę finałową z Bartłomiejem Myjakiem. Drugi medal dla fioletowych, z tym że koloru brązowego, zdobył Piotr Ludwiczak (52 kg).

Trzech zawodników z Pabianic przegrało niestety swoje walki o podium i zostali oni sklasyfikowani na czwartych pozycjach. Mowa o Mateuszu Jarzębskim (44 kg), Miłoszu Domagale (68 kg) oraz Juliuszu Nowaku (85 kg).

Ostatecznie w zawodach wzięło udział 194 zawodników, którzy stoczyli 369 walk. W stawce 46 klubów z całej Polski najlepiej wypadło PTC Pabianice, które zdobyło 52 punkty. Za naszymi plecami uplasowały się Unia Racibórz i Olimpijczyk Radom.