Reprezentacja pabianickiego klubu zapaśniczego PTC wzięła udział w mistrzostwach naszego województwa w zapasach w stylu klasycznym. Nasi kadeci i młodzicy spisali się znakomicie, przywożąc do domu aż 14 medali.

W kategorii kadetów dwa złota wywalczyli Emil Lenard (45 kg) i Wiktor Powalski (60 kg). Najlepsi w swoich kategoriach wśród młodzików okazali się za to: Franciszek Gross (48 kg), Jakub Makowski (57 kg) i Artur Pik (68 kg). W finale spotkali się również Adam Cichała i Dominik Uljanowicz (obaj 85 kg). Lepszy okazał się ten drugi i to na jego szyi zawisło kolejne złoto.

Na najniższych stopniach podium plasowali się jeszcze: Mateusz Jarzębski (48 kg), Kamil Buldecki (52 kg), Olivier Maksymowicz (62 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Borys Miszczak (75 kg), Adrian Drzewiecki (85 kg) oraz Hubert Szczech, który w boju o trzecie miejsce pokonał Marcela Chrzęsta.

Ostatecznie, dzięki zdobyczy 14 medali PTC zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej młodzików oraz trzecie miejsce w kategorii kadetów.