Strona główna Aktualności Z miasta Projekt Bulwarów już w lutym

Projekt Bulwarów już w lutym

2

Do końca lutego przyszłego roku ma ma powstać dokumentacja projektowa rewitalizacji Bulwarów nad Dobrzynką. Co ma się w niej znaleźć?

Koncepcja ma uwzględniać m.in. ścieżkę rowerową i ścieżki do spacerów, plac zabaw, siłownię terenową, tężnię solankową, nowe  ławki i nasadzenia zieleni, system nawadniania, system nagłośnienia, oświetlenia i monitoringu.

Do przetargu zgłosiły się trzy firmy, najkorzystniejsza była oferta spółki Grima Architektura i Krajobraz z Warszawy. Wykonawca przedstawi dwa warianty koncepcji zagospodarowania bulwarów nad Dobrzynką i na bazie wybranego wariantu opracuje kompletną dokumentację projektową oraz kosztorysową dla poszczególnych zamierzeń.

Koszt wykonania dokumentacji to 93,3 tys. zł.

REKLAMA
Poprzedni artykułZbiórka odpadów wielkogabarytowych
Następny artykułByć może gwiazdy wybierzemy wspólnie
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

to SAUTER nie startował

Z pamiętnika mieszkańca „……Na prawo patrz !!! Krzyknął pabianicki witaminiarz patrząc przez okno swojego pałacu, ale księciuniu chodniki, skwery, dziurawe jezdnie, mieszkańcy wydukał pokornie Grześ przecierając mokre czółko… Nie pyskuj mały najemniku odparł biznesowy wizjoner i do roboty…. Grześ pochylił się przyjął za niesubordynacje solidne karczycho i oddalił się niezwłocznie do swojej urzędowej kwaterki…..” cdn.
Od autora : Miasto klepie biedę, chodniki i drogi w makabrycznym stanie a Grześ będzie reperował bulwary. PO co ? Ile za to zapłacimy Pan powie ? Jak jest cena kaprysu ?