Strona główna Aktualności Z miasta Być może gwiazdy wybierzemy wspólnie

Być może gwiazdy wybierzemy wspólnie

2

Prezydent jest otwarty na propozycję uwzględnienia głosu mieszkańców przy wyborze gwiazd, które zagrają na Dniach Pabianic w kolejnych latach.

Przed miesiącem pisaliśmy o interpelacji radnej Moniki Cieśli w sprawie przeprowadzenia ankiety dot. wyboru gwiazdy tegorocznych Dni Pabianic(WIĘCEJ). Wiemy już, że sondy nie będzie w 2017 roku z powodu zamykania kalendarzy przez większość kapel, które o tej porze roku mają już zaplanowany komplet koncertów. Najprawdopodobniej nie będzie jej również w przyszłych latach.

Zdaniem prezydenta sonda internetowa dostarczyłaby włodarzom niemiarodajne wyniki ze względu na fakt, iż z tego medium korzystają głównie osoby młodsze. Do podjęcia takiej decyzji potrzeba opinii pabianiczan w każdym wieku, o co również wnioskowała radna Cieśla.

Sam pomysł wzięcia pod uwagę zdania mieszkańców ma jednak przyszłość. Jeśli władze znajdą właściwy sposób, aby zasięgnąć opinii pabianiczan to być może gwiazdy jubileuszowych Dni Pabianic 2018 wybrane zostaną wspólnie.

Będziemy szukać najlepszego i najatrakcyjniejszego rozwiązania dla mieszkańców naszego miasta.

Słowa te padły nie tylko w odpowiedzi na wniosek radnej, ale również w wywiadzie z Grzegorzem Mackiewiczem, który ukazał się na EPAinfo.pl(WIĘCEJ).

REKLAMA
Poprzedni artykułProjekt Bulwarów już w lutym
Następny artykułPierwsze ofiary zimy
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli , że co ? Grzesiu zaczyna wsłuchiwać się w głos ludu ? Czyżby wybory się zbliżały ? 🙂 Do tej pory jak było daleko do wyborów to głos ludu miał w d…
Ale obłuda !!!

Wystarczy, że każdy obywatel będzie mógł wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do budynku urzędu miasta przy Zamkowej 16 własną kartkę z napisaną nazwą zespołu bądź wokalisty który jego/jej zdaniem mógłby wystąpić. I tyle. Tak proste rozwiązanie a tak łatwe do wykonania. Oprócz tego należy podać do publicznej wiadomości od kiedy do kiedy można składać propozycje. Taka informacja powinna być zamieszczona na stronie urzędu miasta, na tablicy w budynku urzędu miasta i w gazetach.