Strona główna Aktualności Polityka Postali chwilę i poszli

Postali chwilę i poszli

26

Działacze Komitetu Obrony Demokracji próbują zwrócić na siebie uwagę. Czy skutecznie?

Dziś około godz. 13.00 garstka działaczy KOD ustawiła się z transparentami przed urzędem miejskim. Na planszach był napis:

 

Polacy to fajni ludzie,
Są uśmiechnięci, uczciwi,
Otwarci na świat i innych,
gościnni, stają w obronie
słabszych i kochają wolność!

W głównym zamyśle był był to protest przeciwko nowelizacji ustawy o IPN. – Ale też przeciwko urodzinom Hitlera – powiedział Janusz Nagiecki z KOD-u.

Podczas demonstracji było jedynie dwóch dziennikarzy z czego przedstawiciel naszej redakcji zupełnie przypadkowo. Działacze KOD nie informują mediów o swoich działaniach, nie prowadzą też komunikacji w mediach społecznościowych. Fanpage pabianickiego oddziału tej organizacji ma zaledwie 175 fanów.

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejka jak w PRL
Następny artykułDobra gra tylko do przerwy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ha ha … śmiech na sali z tymi typkami 🙂 Całe 10 osób kodziarstwa 🙂
Ale czemu pan prezydent i pan starosta i pan sekretarz do nich nie wyszli … tak ich popierają i walczą z PIS-em … Zabrakło odwagi panowie ???
Czy już kod jest passe …

O przepraszam, p. Starosta zajety przebudową wydzialu komunikacji

Protest przeciwko urodzinom Hitlera? To jakiś nowy się rodzi? Gdzie? Kiedy?

Grzesiu … Krzysiu H … dlaczego Was nie było z nami ???
Zawsze nas popieraliście … a teraz zostaliśmy sami … :(((

Ale cisza … nawet trolle z PO i N. siedzą cicho … Czyżby totalna porażka i odwrót …

Nowocześni i POlubni … miejcie odwagę się przyznać do tej żenady … Panie prezydencie … odwagi … panie starosto … odwagi …

Przeciwko urodzinom hitlera… aaaa hahahahahaha to chyba kilka lat się spóźnili aaa hahahahaha popłakałem się :D:D:D

Ale porażka, czy oni wiedzą przeciw jakim zapisom w ustawie o IPN protestują.

Nie jestem za PiSem, ale KOD sie robi żałosny.

Racja!

Cóż! stałych komentatorów tylu co demonstrantów! To jakaś równowaga biorąc pod uwagę to, że jak widać pabianiczanie tak jak Polacy mają w 4 literach to co się dzieje, a dzieje się sporo!!! Smutne to, że dyskutanci nie wiedzą co piszą!!! Widać z postów usiłowanie łączenia Starosty i Prezydenta z KOD!!! Z tego co wiem KOD jest bezpartyjny, więc oczekiwać by należało, żeby działacze partii Kaczyńskiego w Pabianicach mogli by się zainteresować tym obywatelskim ruchem (na który wszelkie narodowe armaty medialne wytaczają pociski), który w grudniu 2016 skanalizował w wyborach uzupełniających niejakiego szczesio! Czyżby obawiali się, że skanalizowany będzie w samorządowych… Czytaj więcej »

Moderator Ale jacy komentatorzy ? Po pierwsze, 3 etatowych trolli, reszta nowe ksywki. Po drugie, skorzystali z okazji aby urągać innym, bo wypuścił ich KOD z kaczej budy, więc zerwali łańcuchy i zdjęli kagańce. Ot, sfora wściekłych pisiowych ujadaczy… Dziwisz się, że naród ma generalnie wszystko w majestacie ? Taka pis-bolszewi propaganda… 500 + i do domu… Każdy jest zmęczony tym, co się w kraju wyprawia i woli mieć święty spokój a i KOD niepotrzebnie mąci. A trollowaty pisiowy hejt na obu Pierwszych w mieście, to też nic nowego. Taki prikaz z centrali, albo głupota piszących. I nie masz racji… Czytaj więcej »

Moderator zatem potwierdzasz swoim wpisem, że Szczesio przegrał z kandydatem KOD-u … Ten zwycięski kandydat KOD-u był oczywiście popierany przez prezydenta. Czyli jako działacz PO utwierdziłeś wszystkich, że KOD to środowisko naszego prezydenta 🙂

podziwiam ich głupotę mają odwagę stać w centrum miasta i popierać jakiś dziwaków którym się marzył przewrót w kraju a sam założyciel okazał się niezły artysta

Dlaczego głupotę? Mają ochotę – niech sobie stoją. Ty też możesz zorganizować jakiś manifest i sobie stanąć pod SDH z transparentem (w obronie surykatek, dorożkarzy w Singapurze czy miłości do bliźniego), nikt Ci nie broni.
MAJĄ TAKIE PRAWO. Ty też masz. Uszanujmy to.

O tempora, o mores ! Podziwiać głupotę ?

Ja też stałem ostatnio na chodniku i o mnie nie napisaliście, dlaczego? Czekaliśmy na autobus w więcej ludzi niż oni

Oni przyszli tam, bo chcieli a wy na autobus musieliście – to istotna róznica. Bez transparentów, byliście tylko ” obatelami ” ( wg Czarneckiego ), no i pasażerami chyba też…

Panie Przemku ?
Z całym szacunkiem do Pańskiego wkrętu, ale biorąc tylko tytuł strony Portalu powyżej ( bez rozwijania tematu ), to akurat w tym przypadku ” gapowiczów ” chyba było więcej…

: )))) No dobra, kabaret musi być. Zostawcie ich. Niech protestują, skaczą, zbierają POdpisy. Wszak „nie ma demokracji”, to mogą, nie? : )))

To nic w porównaniu do cyrków PiS w Sejmie ( nawet w Senacie ) w ramach ich totalnej ” demokracji ” !

Demokracja albo jest albo jej nie ma. Totalna to my mamy ale oPOzycję, to się zgodzę. Demokracja nie jest formą doskonałą ale póki co niczego lepszego nie wymyślono. Więc albo szanujesz wybory innych (twoje moga być inne) albo nie. Ale nie pisz wtedy, że jesteś za demokracją. Nie ma demokracji twojej czy mojej. Będziesz miał większość to wygrywasz i kropka. Czego tu nie rozumiesz?

Są różne opcje demokracji. Jest totalitarna ! Opozycji nie ma, to atrapa, gdyby była, nie byłoby totalitarnej. Każdy system jako forma sprawowania władzy nie będzie doskonały ! Czego tu nie rozumiesz ?

totalitarna demokracja! a co to takiego? W jakim kraju takie cudo?

W San Escobar !