Strona główna Aktualności Polityka Postali chwilę i poszli

Postali chwilę i poszli

26

Działacze Komitetu Obrony Demokracji próbują zwrócić na siebie uwagę. Czy skutecznie?

Dziś około godz. 13.00 garstka działaczy KOD ustawiła się z transparentami przed urzędem miejskim. Na planszach był napis:

 

Polacy to fajni ludzie,
Są uśmiechnięci, uczciwi,
Otwarci na świat i innych,
gościnni, stają w obronie
słabszych i kochają wolność!

W głównym zamyśle był był to protest przeciwko nowelizacji ustawy o IPN. – Ale też przeciwko urodzinom Hitlera – powiedział Janusz Nagiecki z KOD-u.

Podczas demonstracji było jedynie dwóch dziennikarzy z czego przedstawiciel naszej redakcji zupełnie przypadkowo. Działacze KOD nie informują mediów o swoich działaniach, nie prowadzą też komunikacji w mediach społecznościowych. Fanpage pabianickiego oddziału tej organizacji ma zaledwie 175 fanów.

26
Dodaj komentarz

1600
12 Wątki komentarzy
14 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
19 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adam

Ha ha … śmiech na sali z tymi typkami 🙂 Całe 10 osób kodziarstwa 🙂
Ale czemu pan prezydent i pan starosta i pan sekretarz do nich nie wyszli … tak ich popierają i walczą z PIS-em … Zabrakło odwagi panowie ???
Czy już kod jest passe …

agrafka

O przepraszam, p. Starosta zajety przebudową wydzialu komunikacji

Stalin 2

Protest przeciwko urodzinom Hitlera? To jakiś nowy się rodzi? Gdzie? Kiedy?

irena

Grzesiu … Krzysiu H … dlaczego Was nie było z nami ???
Zawsze nas popieraliście … a teraz zostaliśmy sami … :(((

mam wene

Ale cisza … nawet trolle z PO i N. siedzą cicho … Czyżby totalna porażka i odwrót …

głowa w piasek

Nowocześni i POlubni … miejcie odwagę się przyznać do tej żenady … Panie prezydencie … odwagi … panie starosto … odwagi …

hajkod

Przeciwko urodzinom hitlera… aaaa hahahahahaha to chyba kilka lat się spóźnili aaa hahahahaha popłakałem się :D:D:D

qwerty

Ale porażka, czy oni wiedzą przeciw jakim zapisom w ustawie o IPN protestują.

x

Nie jestem za PiSem, ale KOD sie robi żałosny.

Kat

Racja!

Moderator

Cóż! stałych komentatorów tylu co demonstrantów! To jakaś równowaga biorąc pod uwagę to, że jak widać pabianiczanie tak jak Polacy mają w 4 literach to co się dzieje, a dzieje się sporo!!! Smutne to, że dyskutanci nie wiedzą co piszą!!! Widać z postów usiłowanie łączenia Starosty i Prezydenta z KOD!!! Z tego co wiem KOD jest bezpartyjny, więc oczekiwać by należało, żeby działacze partii Kaczyńskiego w Pabianicach mogli by się zainteresować tym obywatelskim ruchem (na który wszelkie narodowe armaty medialne wytaczają pociski), który w grudniu 2016 skanalizował w wyborach uzupełniających niejakiego szczesio! Czyżby obawiali się, że skanalizowany będzie w samorządowych… Czytaj więcej »

BOK

Moderator Ale jacy komentatorzy ? Po pierwsze, 3 etatowych trolli, reszta nowe ksywki. Po drugie, skorzystali z okazji aby urągać innym, bo wypuścił ich KOD z kaczej budy, więc zerwali łańcuchy i zdjęli kagańce. Ot, sfora wściekłych pisiowych ujadaczy… Dziwisz się, że naród ma generalnie wszystko w majestacie ? Taka pis-bolszewi propaganda… 500 + i do domu… Każdy jest zmęczony tym, co się w kraju wyprawia i woli mieć święty spokój a i KOD niepotrzebnie mąci. A trollowaty pisiowy hejt na obu Pierwszych w mieście, to też nic nowego. Taki prikaz z centrali, albo głupota piszących. I nie masz racji… Czytaj więcej »

wafel

Moderator zatem potwierdzasz swoim wpisem, że Szczesio przegrał z kandydatem KOD-u … Ten zwycięski kandydat KOD-u był oczywiście popierany przez prezydenta. Czyli jako działacz PO utwierdziłeś wszystkich, że KOD to środowisko naszego prezydenta 🙂

KRÓL JULIAN

podziwiam ich głupotę mają odwagę stać w centrum miasta i popierać jakiś dziwaków którym się marzył przewrót w kraju a sam założyciel okazał się niezły artysta

Gosia

Dlaczego głupotę? Mają ochotę – niech sobie stoją. Ty też możesz zorganizować jakiś manifest i sobie stanąć pod SDH z transparentem (w obronie surykatek, dorożkarzy w Singapurze czy miłości do bliźniego), nikt Ci nie broni.
MAJĄ TAKIE PRAWO. Ty też masz. Uszanujmy to.

Kat

O tempora, o mores ! Podziwiać głupotę ?

WiCi

Ja też stałem ostatnio na chodniku i o mnie nie napisaliście, dlaczego? Czekaliśmy na autobus w więcej ludzi niż oni

BOK

Oni przyszli tam, bo chcieli a wy na autobus musieliście – to istotna róznica. Bez transparentów, byliście tylko ” obatelami ” ( wg Czarneckiego ), no i pasażerami chyba też…

Tołdi

: )))) No dobra, kabaret musi być. Zostawcie ich. Niech protestują, skaczą, zbierają POdpisy. Wszak „nie ma demokracji”, to mogą, nie? : )))

Kat

To nic w porównaniu do cyrków PiS w Sejmie ( nawet w Senacie ) w ramach ich totalnej ” demokracji ” !

Nolan

Demokracja albo jest albo jej nie ma. Totalna to my mamy ale oPOzycję, to się zgodzę. Demokracja nie jest formą doskonałą ale póki co niczego lepszego nie wymyślono. Więc albo szanujesz wybory innych (twoje moga być inne) albo nie. Ale nie pisz wtedy, że jesteś za demokracją. Nie ma demokracji twojej czy mojej. Będziesz miał większość to wygrywasz i kropka. Czego tu nie rozumiesz?

Kat

Są różne opcje demokracji. Jest totalitarna ! Opozycji nie ma, to atrapa, gdyby była, nie byłoby totalitarnej. Każdy system jako forma sprawowania władzy nie będzie doskonały ! Czego tu nie rozumiesz ?

Stanisław Anioł

totalitarna demokracja! a co to takiego? W jakim kraju takie cudo?

Kat

W San Escobar !