Strona główna Aktualności Polityka Inwestycje, prawa kobiet, in vitro i tunel na Lutomierskiej

Inwestycje, prawa kobiet, in vitro i tunel na Lutomierskiej

0
15 października zdecydujemy o przyszłości Polski na najbliższe lata. – Nasza obecność w wyborach jest więc niezwykle ważna – apeluje o udział w głosowaniu Marek Gryglewski, kandydat do Sejmu RP.

Marek Gryglewski ma 51 lat. Urodził się w Pabianicach i jest mieszkańcem tego miasta do dzisiaj. Tutaj pracuje i działa społecznie. Z wykształcenia ekonomista. Od zawsze realizował się zawodowo. Jeszcze jako młody człowiek pracował podczas wakacji, później jako handlowiec. Był pracownikiem Ochotniczego Hufca Pracy, zastępcą dyrektora w Urzędzie Pracy, a od 2018 r. pełni funkcję wiceprezydenta Pabianic.

– Od wielu lat jestem społecznikiem, samorządowcem, sportowcem amatorem, zapalonym cyklistą, a także grywałem w piłkę nożną w PTC Pabianice – opowiada o sobie Gryglewski. – Kocham zwierzęta i od wielu lat idę przez życie wspólnie ze swoim czworonożnym przyjacielem Frodo – dodaje. Największą wartością pozostaje jednak dla niego rodzina. To dzięki żonie Annie, dzieciom i wnuczkowi czuje się najbardziej spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.

– Kandyduję do Sejmu RP, aby walczyć o rozwój naszego regionu, któremu potrzeba przedstawiciela znającego problemy lokalnej społeczności – deklaruje Gryglewski.
Jako przyszły Poseł będzie dążył do realizacji inwestycji drogowych ułatwiających komunikację, a także poprawy stanu oświaty w Polsce. – Edukacja powinna być wolna od polityki i dyskryminacji – twierdzi Gryglewski.
Zależy mu także na łatwym dostępie do bezpłatnej i profesjonalnej służby zdrowia.

Głosując na Marka Gryglewskiego wybieracie respektowane prawa kobiet, aby kobiety nigdy więcej nie musiały o nie walczyć na ulicy.

– Jako radny powiatu pabianickiego w 2017 rozpocząłem proces wdrażania dofinansowania do leczenie niepłodności w naszym powiecie, co jest z powodzeniem realizowane do dzisiaj. Zabiegałem o program u każdego radnego. Podjąłem rozmowy z władzami miasta Łodzi (gdzie pogram był już w realizacji) i Kliniką niepłodności Gameta oraz przedłożyłem projekt do Rady Powiatu. Zorganizowałem konferencję prasową z udziałem wiceprezydentów Łodzi i starostą pabianickim, gdzie o programie informowałem – przypomina.

Dzięki programowi do 2023 roku na świat przyszło 32 dzieci – 18 dziewczynek i 14 chłopców. Jeśli uda mu się uzyskać mandat poselski, będzie dążył do tego aby przełożyć takie działania na szersza skalę, aby to państwo partycypowało w leczeniu niepłodności, której skala w naszym kraju z roku na rok będzie nabierała na sile.
Marek Gryglewski angażował się też bardzo w sprawę budowy bezkolizyjnego przejazdu dla samochodów przez ul. Lutomierską. – Interweniowałem i rozmawiałem w tej sprawie w wielu instytucjach, m.in. w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Niestety, instytucje rządowe nie są obecnie zainteresowane realizacją tej potrzebnej dla mieszkańców Pabianic inwestycji. Ale po wyborach, gdy zmieni się władza, zrobimy ten wiadukt – przypomina Gryglewski. Wiceprezydent Pabianic zapewnia, że jako poseł natychmiast podejmie działania w celu zapewnienia środków z budżetu państwa na ten cel, tak aby można było bezpiecznie i bez stania w korku przejechać przez ul. Lutomierską.

Drodzy Mieszkańcy, do zobaczenia przy urnach wyborczych, bardzo liczę na Wasze głosy i na to że 15 października pokonamy PiS – zachęca Marek Gryglewski.

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Nowa Lewica
REKLAMA
Poprzedni artykułMężczyzna przewrócił starszą kobietę (NAGRANIE Z MONITORINGU)
Następny artykułRowerzysta wjechał w bok Opla. Zdarzenie nagrały kamery