Strona główna Na sygnale Kryminalne Mężczyzna przewrócił starszą kobietę (NAGRANIE Z MONITORINGU)

Mężczyzna przewrócił starszą kobietę (NAGRANIE Z MONITORINGU)

24

35-letni pabianiczanin został zatrzymany po tym jak przewrócił 83-letnią kobietę. Staruszka doznała urazu ręki. 

Do zdarzenia doszło po godz. 16.00 w piątek na ulicy Grota Roweckiego. Na na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzną mijając starszą panią nagle popycha ją w kierunku jezdni. Kobieta upada, po czym doznaje urazu ręki.
35-latek został zatrzymany wkrótce po zdarzeniu na ul. Wyspiańskiego przez patrol straży miejskiej. Przekazano go policjantom.

– Mężczyzna jest nam znany. Przebywa w izbie zatrzymań, wkrótce usłyszy zarzuty – mówi sierż. sztab. Agnieszka Jachimek z KPP Pabianice.

REKLAMA
Poprzedni artykułPabianicki szpital z akredytacją i nagrodą
Następny artykułInwestycje, prawa kobiet, in vitro i tunel na Lutomierskiej
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co z tego wyrośnie

Co wyrosło?

Raczej co z niego wyrosło…
Ma coś z deklem, to pewne

No co za hu2 3bany powinien na komendzie zostać srogo spałowany

Kolego a gdzie konstytucja, prawo oskarżonego, domniemanie niewinności?
Zobaczysz jeszcze się okaże że to staruszka jest winna bo szła całym chodnikiem z torbami. Takie mamy sądy

TEN SAM TYP OPLUŁ MNIE LATEM NA MYŚLIWSKIEJ NA PRZYSTANKU, BYŁAM JEDNAK Z MAŁYM DZIECKIEM, NIE MIAŁĄM GDZIE I KOMU TEGO ZŁOSIĆ

Gdzie – na komendzie,
komu – policjantowi
Jeśli go rozpoznałaś teraz, to chyba nie jest za późno żeby jeszcze to zgłosić. Właśnie przez brak zgłaszania takich zachowań, sprawca nadal może atakować ludzi, czując się bezkarnie.

W poniedziałek jadę zgłosić ta sprawę. Wtedy byłam z maleństwem wózku i nie miałam nawet telefonu żeby zrobić zdjęcie zadzwonić do kogokolwiek.Pech że był to bardzo gorący dzień – nie było żadnego świadka na ulicy.

to NIKI4 już nie bedzie nadawał???

Longino, nosisz takie piękne, rzadkie imię – o ile jest prawdziwe, w co wątpię, bo pisać własne imię z małej litery to farsa – a złośliwość i gorzkość wylewa się z Ciebie niemal w każdym napisanym poście. Weź, proszę, na wstrzymanie. Odsapnij, pójdź na spacer, spotkaj się z wnukami (o ile takowe masz, zazdroszczę). Uśmiechnij się, odetchnij świeżym, jesiennym powietrzem, naciesz się złotymi barwami, w które z wolna mieni się drzewostan i pomyśl sobie – co by się stało, gdyby taki hultaj strącił Ciebie do zatoki przystankowej? Łobuz niezwykły. Nie wybaczył bym, gdybym był synem czy wnukiem tej Starszej Pani.… Czytaj więcej »

Brak słów na to , co się z ludźmi dzieje.

Komuś coś się pomyliło – to nie jest żaden mężczyzna, tylko złodziej i żul – najgorsze „zajęcie” świata, stojące daleko za prostytutkami i alfonsami. Dobrze znana gęba z wieżowca przy Wyspiańskiego, ale nie podejrzewałem go o takie zdziczenie.

To nie jest ten gość który ma dłoń jakby niepełnosprawną? Albo po jakimś wypadku lub po operacji?

mógłby być jakiś wyciek danych , kto to i gdzie mieszka….

Niech go policja nada kurierem do rosji z nałożoną koszulką putin to zj3b jak ja!

Typek zasluguje na szczegolne potraktowanie. Na dołku i dzielni.

Gdyby starsza pani miała osteoporozę to takie lądowanie mogłoby się skończyć kalectwem i dożywotnim domowym więzieniem. Żałuję że mnie tam nie było.

Nie trzymajcie go w areszcie, podeślijcie go do mnie, a zrobię z niego w pełni sprawnego niepełnosprawnego. Ku….wa jak by to była moja babcia to bym tego gnoja znalazł i tak dojechał , że posrałby się na rzadko i prosiłby abym przestał. NAJWYŻSZY WYMIAR KARY DLA SK……SYNA.

Ktoś ma może jakieś namiary na tYPA

Wyspiańskiego 4. Numeru mieszkania nie znam. W każdym razie często jest tam widywany. Kiedy go nie ma, opier…la supermarkety, wszystkie po kolei.

On na Wyspiańskiego nie mieszka, ale od wiosny nocuje na schodach jako bezdomny. Nie wiem czemu nikt tego nie zgłasza. To chyba narkoman. Jak ktoś chce go znaleźć to późnymi wieczorami na Wyspiańskiego 4. Stale tu się kreci- wczoraj też był. .

Osobiście pomogłem tej pani i próbowałem dogonić tego „nie człowieka” bo człowiekiem bym tego nie nazwał

Osobiście pomogłem tej strasznej pani i próbowałem dogonić tą kanalie ale za późno, zdążył uciec. Dwie sekundy później na monitoringu jest jak za nim biegniemy z kolegą. Słaba sprawa, dobrze że go złapano.

Ten gosc przed tym zdarzeniem poniszczył pare samochódow a więc każda informacja tutaj ma dobre intencje 🙂