Strona główna Dzieje się Dorota Szelągowska działa w Pabianicach!

Dorota Szelągowska działa w Pabianicach!

21
Ekipa programu „Totalne remonty Szelągowskiej” przyjechała do naszego miasta. 

Dekoratorka wnętrz, prowadząca program emitowany w TVN, w czwartek pierwszy raz zawitała do Pabianic (w sprawie tego odcinka). Tutaj jej ekipa wyremontuje mieszkanie znanego w Pabianicach rapera – Krzysztofa „ESTE” Łyszkowskiego.

Formuła „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest prosta. Bohaterowie programu to osoby, które poświęcają się pomocy innym. W tę formułę doskonale wpisał się ESTE, będący inicjatorem i od kilku lat organizatorem imprezy charytatywnej Rap Lokal, gdzie zebrane podczas koncertów pieniądze trafiają do osób potrzebujących. W Pabianicach od początku wspierany jest były zawodnik klubu Pabiks – Łukasz Miller, który po wypadku został sparaliżowany i porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Rap Lokal organizowany jest też w innych miastach m.in. w Końskich czy w Chorzowie.

ESTE dziś przed południem dowiedział się, że jego mieszkanie będzie wyremontowane. To była niespodzianka. Jego przyjaciele, z Łukaszem Millerem na czele, stawili się licznie pod jego balkonem i rapowali specjalnie przygotowany na tę okazję tekst. Bohater nie krył zaskoczenia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a jak taki znany to na remont go nie stać ?

A kogo to obchodzi. Robi dobro więc zasługuje!

brawo, brawo !…. jesteś pierwszy, któremu żal dupę ścisnął…. typowa polska zawiść i zadrość

Super, gratulacje 👍nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią się cieszyć cudzym szczęściem.

Stać. I co z tego ?

Jak nie rozumiesz przesłania programu to widoczne Tobie nikt już nie pomoże bo masz „klapki na oczach” i liczy się tylko własne ego

Żałosny komentarz

Zjedz snickersa…zazdrosny, zawistny człowieczku

P,Tadeuszu jest pan malostkowy i nieprzyjemny,czy pan mial kiedykolwiek stycznosc z p,Krzysztofem,-ja tak,To facet z wielkim serduchem i szacunkiem dla ludzi,Bardzo sie cieszymy ,ze przytrafilo sie jemu cos dobrego..A pan niech sie dwa razy zastanowi zaim pan cos palnie.

Nie znam tego rapera

Dla ciebie rap zaczął i zakończył się na Franku Kimono i gdyby nawet Szelągowska robiła remont u Słonia, Zeusa, Palucha czu OSTR to byś nie był w temacie. Nie marnuj więc Internetu.

„nawet szelągowska”. łałałałałiła! co za osobistość! widać że jesteś ofiarą telewizyjnego ścieku

A skąd wiesz, że to „telewizyjny ściek” czyżbyś oglądał?

Dla niego rap to Sobel i Quebo. Franek to akurat było mistrzostwo.

tylko „T-raperzy z nad wisły” ! reszta to lamusy

T-raperzy z nad Wisly😃😃😃

Screenshot_2021-11-19-09-12-20-659_com.android.chrome.jpg

Paluch to k….a z chrobrego

Ważne że przeszedł sito nie każdy kto pomaga ma taką możliwość i okazję by dobro wróciło do niego. Wszystkim malkontentom krytykom na pohybel co żal tyłek ściska. Nie rozumiem zawiści ludzi. Nie robią za jego kasę ale marudzić każdy chce. Pomagaj a może ktoś dostrzeże i Cię zgłosi gdzieś gdzie doceniają takich ludzi co chcą pomagać. Jemu też nikt nie kazał interesować się tym chłopakiem ale chciał mu pomóc i pomaga tyle lat bezinteresownie.

Fajnie, fajnie.

Brawo Krzychu! Dobro wraca!

No i zajebioza
ESTE szacun