Dobiegła końca realizacja zdjęć do jednego z odcinków programu „Totalne remonty Szelągowskiej”, którego bohaterem jest pabianicki raper Krzysztof „ESTE” Łyszkowski.

Dorota Szelągowska, prowadząca program emitowany w TVN, do Pabianic przyjechała 18 listopada, aby poinformować ESTE, że to jego mieszkanie zostanie wyremontowane. Dziś natomiast kręcone były ujęcia do finałowej sceny. Przyjaciele rapera zebrali się na podwórku kamienicy, w której remontowane było mieszkanie, a ESTE wraz z Szelągowską zaśpiewali specjalnie przygotowany przez pabianiczanina utwór.

Formuła „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest prosta. Bohaterowie programu to osoby, które poświęcają się pomocy innym. W tę formułę doskonale wpisał się ESTE, będący inicjatorem i od kilku lat organizatorem imprezy charytatywnej Rap Lokal, gdzie zebrane podczas koncertów pieniądze trafiają do osób potrzebujących. W Pabianicach od początku wspierany jest były zawodnik klubu Pabiks – Łukasz Miller, który po wypadku został sparaliżowany i porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Co ważne, Dorota Szleągowska przekazała dziś Łukaszowi Millerowi wspaniałą informację. Telewizja TVN zasponsoruje mu elektryczny wózek, aby mógł swobodniej się poruszać.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jest i Mackiewicz!

ostatni do roboty pierwszy do zdjęć

czysta prawda !

Mackiewicz pajacuje i próbuje się lansować przy Dorocie. Chyba zapomniał, że Dorota remontuje mieszkanie komunalne, które jest w zasobach miasta i jest w tragicznym stanie. Za stan tego mieszkania jest odpowiedzialny Mackiewicz jako prezydent miasta. Podsumowując: Dorota remontuje to, co Mackiewicz schrzanił. Żeby naprawić wszystkie nieudolności Mackiewicza, Dorota musiałaby wyremontować całe miasto.

Oł jeahhhhh. To jest to. Dobro dobro dobro.
Rap Lokal Rap Lokal 🎶

Przepraszam bardzo a „Grzesiek” nie powinien byc w tym czasie w urzedzie miasta i pracowac ?

Spokojnie, ja Go zastąpiłem, wszystko pod kontrolą 🤠😎🤓

No i git

Ja czekam na polsat i Dowborkę, żeby nam w 5 dni wyremontowała linię tramwajową!

Wygląda na to, że chociażby Epa wstawiło artykuł o łaziku na Marsie to i tak znajdą się idioci piszący o Prezydencie Pabianic i remoncie Zamkowej. Trol, trola trolem pogania.
Graty Este 👍👍👍👍👍

Bo ten człowiek zepsuł mi chęć oglądana tego odcinka. Jak kamera i achy ochy to pierwszy, powinien jeszcze zaśpiewać wraz z prowadzącą!

Nie napinaj się tak. Ten temat kojarzy się z Mackiewiczem w naturalny sposób. Mieszkanie ESTE jest komunalne, czyli w zasobach miasta. To że jest w takim tragicznym stanie technicznym (Dorota powiedziała, że takiego mieszkania jeszcze nie remontowała) jest odpowiedzialnością Mackiewicza jako prezydenta miasta. Więc zamiast pajacować, powinien wziąć się do roboty. Ponieważ jednak nie potrafi zarządzać miastem, to tylko pajacowanie mu pozostało.

Trol, trola trolem pogania

To nie trolowanie, to prawda cie boli

Bardzo merytoryczna wypowiedź w kwestii zarządzania mieszkaniami komunalnymi przez prezydenta miasta 🤣🤣🤣
Rzeczywistość jest taka, że gdyby nie Dorota to ESTE mieszkałby w nędznej norze, za której stan techniczny odpowiada prezydent jako urzędnik zarządzający miastem. Mackiewicz chyba nie zajarzył, że Dorota przyjechała wyremontować bajzel za który on sam odpowiada 🤦

Nie do końca to odpowiedzialność prezydenta, w ustawie jest napisane, że lokator ma też ma dbać o lokal, który zamieszkuje. Zresztą, jeśli Krzysztof nie zgłosił tego remontu do ZGM-u i nie zapytał o pozwolenie, to w momencie wykupu lokalu w dużej mierze zapłaci za ten remont, bo rzeczoznawca doliczy go przy wycenie lokalu.

Aaaa czyli dlatego prezydent taki zadowolony na fociach. Szelągowska wyremontowała mu lokal i teraz Este dostanie podwyżkę za podniesienie standardu 🙂

Trol, trola trolem pogania. Jak można w ogóle zrzucać odpowiedzialność za wnętrze domu w którym się mieszka na prezydenta miasta ? To chyba jakieś jaja są.

Naprawdę tak powiedziała ? Jest w tragicznym stanie ? Jakoś nie widać
https://youtu.be/2jaVal2Qi9U

Jeśli mieszkanie jest tragiczne to pabianiczanina powinno być stać je wyremontować lub kupić inne mieszkanie

zwłaszcza rapera. oni zawsze to złote łańcuchy, dopy i bogate fury pokazują w teledyskach

A co na temat nadzwyczajnej aktywności prezydenta ma do powiedzenia niewidzialna pani rzecznik. Jak dotąd jedynie tłumaczy albo wyjaśnia. Brak natomiast rzetelnej informacji. Nie mylić z patologiczną akcyjnością kampanijną Cytując klasyka do roboty j….e nieroby.

Kurka, Macek, jaki Ty małomiasteczkowy.

Mackiewicz lansuje się nawet jak tv remontuje syfiaste mieszkanie będące w zasobach miasta !!! Normalnie ze wstydu powinien się spalić ale pokusa lansu u boku Pani SZ jest silniejsza … Człowieku wstydu nie masz !!!

Tu akurat pełna zgoda. Jak można się ogrzać w cudzym blasku to prezydent pierwszy. Szkoda, że nie było prezydenta w domu, gdzie doszło do wybuchu gazu i zginęła kobieta. Zresztą dyrektora ZGM-u też nie było. Za niskie progi na dyrektorskie nogi.