Strona główna Dzieje się Przed nami Rap Lokal X. Jest klip promujący imprezę

Przed nami Rap Lokal X. Jest klip promujący imprezę

3
Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa edycja charytatywnej imprezy Rap Lokal. Raperzy tradycyjnie już przygotowali klip promujący to wydarzenie. 

Imprezę zaplanowano na sobotę 12 listopada. Będzie to całodniowe wydarzenie rozmieszczone w trzech pabianickich lokalizacjach:

1. HALA POWIATOWA (Świętego Jana 30-36) godz. 10.00-16.00 Razem z SPR Pabiks Pabianice Rap Lokal organizuje młodzieżowy turniej piłki ręcznej o puchar PRL – Pabiks Rap Lokal 😉 Po turnieju odbędzie się rozdanie nagród od Hummel Polska, 6PAK, ZWiK Pabianice, nabijanie kalorii od Zielona Górka oraz pokazowy mecz szczypiornistów z Pabianic 2.

2. Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice godz. 12.00-18.00. W Tkalni spotkacie lokalnych artystów grających na żywo muzykę instrumentalną, zobaczycie pokaz tańca przygotowany przez Strefa Ruchu, ale również będziecie mogli zakręcić ”kołem fortuny” z ciekawymi nagrodami od Kino Helios Polska

3. Klub Bilardowy Mariańska godz. 18.00. Rap Lokal to muzyka, dlatego głównym wydarzeniem będzie koncert, na którym zobaczycie wielu lokalnych artystów, ale również gwiazdę wieczoru. WuWunio i ekipa Pal Hajs zadbają o dobry klimat oraz relację video z całego wydarzenia w postaci odcinka Pal Hajs TV. Na tej imprezie będzie można wylicytować super fanty – między innymi obraz O.S.T.R. z autografem namalowany przez Kruka. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w klubie zachęcamy do zakupu biletów na tę część wydarzenie.

Portal EPAinfo wspiera Rap Lokal od pierwszej edycji. Tym razem środki zebrane podczas imprezy przeznaczone zostaną na zakup samochodu przeznaczonego do transportu osób niepełnosprawnych. Auto trafi do rodziny Łukasz Millera, który od kilku lat jest sparaliżowany.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Rap lokal
Rap lokal
🎶🎶🎶

Brawo!

Babcia słucha i nie rozumie 😁😍