Strona główna Aktualności Polityka Czy Wiosna rozkwitnie w Pabianicach?

Czy Wiosna rozkwitnie w Pabianicach?

10
Przedstawiciele lokalnych struktur partii Wiosna zorganizowali konferencję prasową w Parku im. Juliusza Słowackiego. 

– Wiosna zmienia oblicze polskiej polityki – mówi z całym przekonaniem Renata Uznańska-Bartoszek szefowa struktur powiatowych. – Mamy nadzieję na zmianę, na świeżość. Mój postulat to państwo dla ludzi, nie dla partii. Państwo nie może być jak bankomat dla politycznych działaczy.

Głos zabrał również Michał Pietrzak, koordynator struktur miejskich, który w przeciwieństwie do swojej koleżanki partyjnej nie ma doświadczenia w polityce.

– Chodzi przede wszystkim o równość wszystkich osób, dlatego trzymam tabliczkę świeckie państwo. Być może to się wydaje nielogiczne, ale ja jestem osobą wierzącą – wyjaśniał Michał Pietrzak.

Więcej w materiale wideo.

Zobacz kim są działacze partii Wiosna.

Spotkanie sympatyków Wiosny odbędzie się 28 lutego 2019 (czwartek), w kawiarni Boniecki Cafe w Pabianicach, przy ulicy Traugutta 13.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego nie ma informacji o tym, że to artykuł sponsorowany?

Wiosna trwa krótko i mogą byc powodzie i roztopy – nie zawsze jest piekna. Za chwile jest lato i zapomnimy o Wiosnie. Nie zachwycam sie Biedroniem bo to narcyz jest, ale skoro ktos chce zrobic kariere niech robi – hisyoria go rozliczy jak każdego zdrajce. Wstyd nic eiecej.

Kim jesteś aby z góry oceniać ludzi?
Zmień zaściankowe myślenie !!! Właśnie może mamy dość karierowiczów politycznych i wyłudzania pieniędzy z kieszeni podatników.

Zmień kanał.
Zapytaj PiS dlaczego sponsorowali sobie podległe media za ponad 1 miliard z naszych podatkowych PLN !!!!

Ponieważ nie jest to artykuł sponsorowany. Było to wydarzenie w Pabianicach a wydarzenia pabianickie się relacjonuje.

Kolejni którym się nie chce pracować ……….

Stary, nawet nie wiesz ile jest zapierdalania przy tworzeniu takich struktur. Pogodzenie tego z pracą, rodziną, wolnym czasem i hobby jest nie do zrobienia, jeśli chcesz sypiać więcej niż 3 godziny.
Wiele można tym ludziom zarzucić, ale na pewno nie lenistwo.

logo na tych karteczkach sugeruje, że to wiosna pisana przez V jako VIOSNA

A o której godzinie to spotkanie jest?

Szczególnie pani Renata wnosi do projektu powiew świeżości i nieskalanej nowości. Tego typu postacie gwarantują rychły koniec misji Biedronia.