Strona główna Aktualności Polityka Powstają struktury lokalne partii Wiosna

Powstają struktury lokalne partii Wiosna

11

Na czele struktur miejskich stanął Michał Pietrzak. Za działalność partii na terenie powiatu odpowiedzialna będzie Renata Uznańska-Bartoszek. 

Robert Biedroń szykuje się do wyborów, ale żeby stanowić o sile w parlamencie potrzebne są lokalne struktury partyjne. Szef Wiosny wybrał ludzi, którzy pokierują partią na szczeblach lokalnych.

Koordynatorem w Pabianicach został 35-latek – Michał Pietrzak. Z wykształcenia jest pedagogiem. Działa w firmie zajmującej się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań opartych na OZE. Od dawna angażuje się w działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie całego kraju. Inicjator i organizator wielu wydarzeń kulturalnych w Pabianicach. Prowadził klub Rock Fabryka przy ul. Grobelnej. Jest założycielem zespołu RZK Sound. Pietrzak to zdeklarowany przeciwnik wszelkich podziałów międzyludzkich. Odpowiada również za kontakt z mediami na terenie okręgu 11.

Michał Pietrzak

Strukturami powiatowymi zajmuje się Renata Uznańska-Bartoszek. To była radna miejska angażująca się we wszelkie inicjatywy walczące o ekologię i prawa zwierząt. Pomysłodawczyni i organizatorka „Pabianickiej Senioriady”. Przewodnicząca Stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnych Pabianiczan, wolontariuszka Polski Cyfrowej Równych Szans. Działa na rzecz osób LGBT.

Renata Uznańska-Bartoszek

Koordynator Wiosny w okręgu wyborczym numer 11 jest Wiktor Idzikowski. To przewodniczący grupy lokalnej KOD Sieradz-Zduńska Wola.

Partia zaprasza mieszkańców na cykliczne spotkania z sympatykami, podczas, których przybliży działalność Wiosny. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 lutego 2019 na godzinie 18:00 do kawiarni Boniecki Caffe.

– Z uwagi na duże zainteresowanie możliwością przyłączenia się do drużyny Wiosny, informujemy, że wnioski kwalifikacyjne będzie można składać już na najbliższych spotkaniach. Obecnie trwają procedury związane z uprawomocnieniem nazwy partii – wyjaśnia Idzikowski.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jestem ciekawy za co sfinansują swoje nieprawdopodobne (nawet porównując z PiS) obietnice. Przecież tylko ich plan likwidacji węgla w Polsce przy produkcji prądu do 2035 roku, eksperci szacują na 500 miliardów złotych. Mimo mojego poparcia dla zielonej energi, nie da sie tego zrobić w 15 lat 😐 bo nie ma takich pieniędzy. Z czego sfinansują emerytury dla każdego (nawet tego, który w życiu nie przepracował 1 dnia)? Ich obietnice (te i wiele innych) nie tyle są nierealne co wręcz śmieszne. Kto w to wierzy? Miałem nadzieje na nową siłę w polskiej polityce, która może coś zmieni a tu mamy kabaret.

przecież oni nie będą rządzić, odbiorą głosy platformie, wprowadzą do sejmu może 30-40 posłów, a wygra pis, albo samodzielnie albo z kukizem.

ps: w komentarzu moim nie opowiadam się za żadnym ugrupowaniem, tylko takie moje przewidzenia, nie znaczy, że tak być musi.

PiS raczej wygra następne wybory, ale samodzielnie rządzić na pewno nie będzie.

Czyli odkryli karty. Nic nowego jak można było się spodziewać. Działacze KOD-u zmienili tylko barwy i spróbują nabrać ludzi kolejny raz. Szkoda mi tylko Pani Renaty bo angażuje się w kolejny projekt bez przyszłości. Byli już Niezablokowani … teraz wiosna. Tak jak powiedział klasyk Wiosna potrwa tylko 3 miesiące, jak każda wiosna 🙂

drogi bocianie 🙂 nie byłem działaczem KOD. KOD ostatnio dość nieprzyjemnie traktuje Wiosnę. Nie było też żadnych zakrytych kart. No cóż za 4 miesiące najwyżej poszukamy innego klasyka do cytowania 🙂 Pozdrowienia serdeczne 🙂

Pani Renata, a gdzie Pan Marcin i Andrzej z klubu?teraz będą mieli znów skąd wystartować…

Lewakom nie wyszło z SLD to dalej drążą. Nieważne gdzie. a na marginesie Boże chroń nasze dzieci od takich „pedagogów”

Te same pieniądze 4 lata temu wyprodukowały nowoczesna ale ten projekt całkowicie nie wypalił z powodu miernoty liderów prócz tego niemiecka partia w Polsce zjadła ją. Teraz mamy taką nowoczesną 2.0 nazywa się wiosną

Ona ma się zająć strukturami partii ? To niestety nie wróży pozytywnego wyniku. Opinia na mieście Pani Renaty nie jest brylantowa. Wiosna utonie jak Nowoczesna czy Ruch Palikota

Tylko przed utonięciem Palikota, czy też nowoczesnej, to zdążyli do sejmu wprowadzić ileś tam posłów. Sukces jednorazowy, ale zawsze to sukces się udał.

Czy trzeba być miłośnikiem „tęczowych rowerzystów” żeby się załapać do partii 🙂