Strona główna Aktualności Z miasta Zmiana na stanowisku prezesa PCM

Zmiana na stanowisku prezesa PCM

1
Dotychczasowa prezes zarządu Agnieszka Owczarek zrezygnowała z pełnionej funkcji. Decyzję podjęła ze względów osobistych. Rada nadzorcza po konsultacji z prezydentem miasta powołała nowego szefa spółki. Od lipca PCM będzie kierował Janusz Kazimierczak.

– Prezydent Grzegorz Mackiewicz jako właściciel spółki zgodził się na wyłonienie prezesa zarządu w innym trybie niż dotychczas, czyli bez konkursu. Decyzja była podyktowana tym, żeby zabezpieczyć ciągłość w zarządzaniu spółką. Prezydent podziękował prezes Agnieszce Owczarek za skuteczną pracę w bardzo trudnym okresie działania spółki i poprosił o to, żeby pozostała w strukturach PCM – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prezydenta.

Agnieszka Owczarek kierowała spółką przez 4 lata.

Janusz Kazimierczak ma 66 lat. Ukończył Wydział Mechaniczny na Politechnice Łódzkiej, studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z zarządzania jednostkami ochrony zdrowia oraz studia magisterskie na Akademii Medycznej we Wrocławiu z zarządzania instytucjami opieki zdrowotnej i społecznej. Pełnił obowiązki dyrektora Szpitala im. Madurowicza w Łodzi, był prezesem spółki Inwestycje Medyczne Łódzkiego. Od 1999 roku był dyrektorem Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nadarzyła się okazja, aby wcisnąć swojego bezrobotnego rencistę z rentą ponad 4000 zł miesięcznie (oświadczenie majątkowe 2018). Co by nie mówić już z prawem do emerytury.
Już kiedyś też znaleziono miejsce postojowe pewnej pani naczelnik w UM.