Strona główna Dzieje się WOŚP gra pomimo pandemii. Zobacz, jak wspomóc akcję

WOŚP gra pomimo pandemii. Zobacz, jak wspomóc akcję

4
Nasza redakcyjna ściana czeka na kolejną wylicytowaną koszulkę
To już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć nie będzie koncertów to i tak możemy wspomóc tę akcję charytatywną. W tym roku sztab Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Choć obostrzenia rządowe zakazują organizowania koncertów muzycznych to w Pabianicach odbędzie się kilka wydarzeń związanych z WOŚP.

Będzie m.in. gra miejska, w której mogą wziąć udział patrole 2-5 osobowe składające się wyłącznie z osób wspólnie mieszkających. Zapisy do 29 stycznia (WIĘCEJ).

Sztab organizuje też wirtualny bieg (choć biegamy naprawdę). Na liście startowej zapisanych jest już blisko 130 osób (WIĘCEJ). Będzie też morsowanie na Lewitynie (WIĘCEJ) czy Latino Coctail dla Pań w Strefie Ruchu (WIĘCEJ).

Na pabianickie ulice wyjdzie w niedzielę 31 stycznia ponad 300 wolontariuszy z puszkami, do których chętni będą wrzucać datki. Można też wziąć udział w aukcjach internetowych na Allegro. Do wylicytowania są oczywiście gadżety WOŚP takie jak koszulki, kubki itp. oraz specjalne vouchery np. trening z pabianickim biegaczem Marcinem Krebsem czy sesja zdjęciowa z trabantem.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Trzeba zbierać na szczypce. Tylko dla kogo później będą zbierać jak wszystkie chore dzieci zabiją?

Wyspowiadasz się z tej nienawiści, czy to może normalne i nie jest grzechem ?

Rozum to Dar nie każdemu dany

Ocho, naczelny. ginekolog Osa już się odezwał. Panie Osa, tym razem zbierają na leczenie głowy, myślę, że i Panu pomogą choć boję się, że może być już za późno