Strona główna Aktualności Z miasta Uwaga kierowcy! Zmiany w centrum Pabianic

Uwaga kierowcy! Zmiany w centrum Pabianic

14
Wykonawca remontu ulicy Zamkowej informuje o zmianie organizacji ruchu, która nastąpi w piątek 30 grudnia.

Konsorcjum firm odpowiedzialnych z przebudowę torowiska informuje, że otwarta zostanie tarcza skrzyżowania ulic Zamkowa/Kilińskiego/św. Jana dla ruchu na kierunku północ – południe, z pierwszeństwem przejazdu dla pojazdów skręcających z ulicy Zamkowej. Na skrzyżowaniu przestanie obowiązywać sygnalizacja wahadłowa i jednocześnie włączona zostanie sygnalizacja na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Grobelnej.

Zlikwidowany zostanie tymczasowy przystanek autobusowy Kilińskiego/Kolbego, w zamian zostaną przywrócone lokalizacje przystanków sprzed przebudowy: Kilińskiego/Zamkowa (dla komunikacji miejskiej) oraz Kilińskiego/straż pożarna (dla autobusów PKS Bełchatów i busów). Ponadto, zostanie przywrócony postój taksówek na ulicy Kilińskiego przy supermarkecie Kaufland, a zlikwidowany zostanie tymczasowy postój na ulicy Kolbego. Utrzymana zostanie możliwość docelowego wjazdu w ulicę Zamkową przy ograniczonej prędkości.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

to te nygusy coś jeszcze udają że robią ?

Czekaj czekaj a nie miało być wcześniej puszczony ruch na Zamkowej od Łaskiej do sw Jana ? Druga sprawa to czy Zamkowa to tor wyścigowy? Zastanawiam się co takiego ma koleś w głowie by grzać 100 przez centrum gdzie piesi chodzą jak święte krowy po bus pasie i co chwila schodzą pod koła aut. Już widzę jak po oddaniu Zamkowej środkiem nie będą grzać wiecznie spóźnieni bo 50 to dla nich kara dożywocia….

Zmienię trochę temat i może wreszcie czas przemówić co niektórym do głowy… Jest dopiero 27 grudnia a już jakieś matoły naparzają petardami więc o spacerach psiaki mogą zapomnieć bo jeden pustak z drugim musi sobie dobrze zrobić… idź do kabiny nr 3 i sobie sklep a najlepiej walnij barana o ścianę może coś wpadnie do głowy
Druga sprawa wprowadzają zakazy na niewiadomo co a takie głupoty sprzedają ludziom

sprzedają pustakom psy i sobie spokojnie postrzelac nie można nie wiadomo dlaczego.,, niech sobie strzela barana o ścianę zamiast z psami spacerować.

Last edited 1 miesiąc temu by Elo

Tak jest-straz miejska powinna jezdzic i walic mandaty po 10 kafli tym debilom. Prawo mowi jasno -uzywac fajerwerkow mozna tylko 31 grudnia…nie mowiac juz o ciszy nocnej miedzy 22 a 6 rano. Pierdzielone muzulmanskie zwyczaje-chcecie strzelac to na strzelnice i wtedy to ma jakis sens.

Powiem Ci tak – rozumiem ,że masz ukochanego zwierzaczka w domu i chcesz ciszy…….Rozumiem także ,że NIGDY po 22 nie urządzasz w swoim domu zabawy (jakiejkolwiek)Wersja numer dwa – masz swój domek marzeń z dala od ludzkich osiedli. Rozważałeś wyprowadzkę do jakiejśtam pustyni/puszczy? Tak -czy owak jesteś smutny/a człowiek. Żegnam

Nie ma czegoś takiego jak cisza nocna. Jest za to mir domowy i ten mir można naruszyć bez względu na porę dnia.

Czy Ty naprawdę wiesz o czym piszesz ?????..

Jakie prawo tak mówi?

Hura …

Kiedy koniec tego cyrku?

za ok. 10 m-cy, po wyborach, będzie w końcu normalnie

Co za debil wymyślił pierwszeństwo dla skręcających z Zamkowej?! Większe potoki aut są na Kilińskiego. Do tego wszystkie autobusy jadą prosto Kilińskiego i Św. Jana. Ludzie przyzwyczaili się. Wiem, że na znaki trzeba patrzeć i zrozumiałbym to, gdyby skrzyżowanie było skończone, oddane, ruch przywrócony do Łaskiej, tak jak było to obiecywane ale tu nadal jest burdel, tymczasowość, brak logiki! Kiedy osoba odpowiedzialna, czyli największy szkodnik nienawidzący ludzi, bo tak tylko można go nazwać poda się do dymisji?! Wszystkie decyzje dotyczące tego remontu są antyludzkie i nielogiczne. Każdy etap jest robiony niezgodnie z tym co było mówione przed rozpoczęciem remontu! Dlaczego… Czytaj więcej »

Słowo bebil nie jest dzisiaj karane , ale tą sprawę pierwszeństwa oddałbym dobremu Policjantowi – znającemu życie Pabianiczan . Zapewne usłyszysz odpowiedź ,że jest to tymczasowe……Nie wiem dlaczego ,ale tak mi przeszło przez umysł – a może ustawi się tam załoga z lizakiem???