Strona główna Styl życia Urodziny z Nerf – strzał w dziesiątkę!

Urodziny z Nerf – strzał w dziesiątkę!

0
Chcesz, żeby urodziny Twojego dziecka były wystrzałowe? Dzięki Events4all zorganizujesz super zabawę w bitwę na piankowe pociski dzięki systemowi NERF. 

NERF to cieszący się coraz większą popularnością system bezpiecznych strzelanek dla dzieci, ale także dorosłych.

– Konstrukcja urządzeń i pocisków zapewnia graczom ogrom frajdy, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa – tłumaczy Paweł Śniady, instruktor z Events4all.

NERF jest także świetnym przygotowaniem do gry w Paintball dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi, aby wziąć udział w bitwie na kulki wypełnione farbą.

– Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem rywalizacji zawsze czuwa przeszkolony instruktor. Używamy tylko oryginalnych produktów systemu NERF – dodaje Paweł Śniady.

Jak wygląda impreza NERF przygotowana przez Events4all?

– Nasze pole, usytuowane na terenie Osady Rybackiej Sereczyn w Pabianicach. Zapewniamy pełną infrastrukturę i sprzęt potrzebny do zabawy, a także rekreacji związanej z organizacją urodzin, kinderbali i wycieczek szkolnych. Ogrodzone siatką, trawiaste pole usiane przeszkodami, umożliwia emocjonującą rozgrywkę zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych zawodników. Optymalna zabawa przewidziana jest dla grup 8-16 osobowych – opisuje instruktor.

Bliskość pola do Paintballa umożliwia jednoczesną zabawę rodziców i dzieci. Organizatorzy mogą przygotować ognisko na zakończenie zabawy. W sezonie jesienno-zimowym bitwy organizowane są w zadaszonych lokalizacjach na terenie Pabianic.

Chcesz zorganizować zabawę NERF?
Dzwoń na 881338830 lub pisz śmiało na biuro@events4all.pl!
Więcej informacji na fanpage’u
i stronie http://events4all.pl/

 

REKLAMA