W sobotę na obiekcie MOSiR-u przy ulicy Grota Roweckiego miało miejsce święto piłkarskie dla chłopców z rocznika 2010. Włókniarz znalazł się niestety poza podium.

W systemie „każdy z każdym” rywalizowało ze sobą sześć drużyn: KS Warta SieradzSokół Aleksandrów ŁódzkiWłókniarz ZgierzZawisza Rzgów oraz dwa składy Włókniarza Pabianice (zieloni i biali).

Gospodarze okazali się bardzo gościnni, przez co na podium znalazły się ekipy przyjezdne. Puchar trafił do ekipy Sokoła Aleksandrowa Łódzkiego, a za jego plecami na podium uplasowali się Zawisza Rzgów i Włókniarz Zgierz. Biały skład Włókniarza Pabianice zakończył zmagania na 4. a zielony na 5. miejscu.

Królem strzelców dzięki 12 bramkom na koncie został Mateusz Jędrzejczyk z Sokoła, najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Lażańskiego z Sokoła, a MVP turnieju został Kajetan Rzepa z Włókniarza Zgierz.

Przemysław Kita odwiedził Włókniarza Pabianice czyli klub, w którym zaczynał swoją piłkarską karierę

Medale i puchary wręczali młodym zawodnikom piłkarze Widzewa Łódź – Marcel Pięczek oraz Przemysław Kita.