Strona główna Dzieje się Trwają zapisy na półmaraton. Jest już ponad 1000 biegaczy!

Trwają zapisy na półmaraton. Jest już ponad 1000 biegaczy!

0
Tak było w ubiegłym roku.
To będzie jubileuszowa edycja dużej imprezy sportowej, na którą od lat przyjeżdżają do naszego miasta zawodnicy nie tylko z Polski. Na Pabianicki Półmaraton, bo o nim mowa, zapisało się już ponad 1000 osób!

Stowarzyszenie „Wszystko gra” zorganizuje go już po raz dziesiąty. Jak zawsze uczestnicy będą mieli do pokonania 21 kilometrów. Trasa powiedzie ulicami Pabianic i okolic. Oprócz biegu na głównym dystansie nie zabraknie innych biegów, które zdążyły się wpisać w wydarzenie, czyli na 5 kilometrów, na szpilkach i Januszów oraz półmaratoniku dla dzieci (od 6 do 15 lat). Ale…

– Zaskoczymy was również czymś zupełnie nowym i przygotowanym wyłącznie z okazji dziesięciolecia półmaratonu – zapowiadają organizatorzy.

Pabianice staną się stolicą biegaczy w niedzielę, 5 kwietnia. Start o godz. 11.00 z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam też nastąpi zakończenie imprezy, które przewidziano o godz. 14.00.

Aby wziąć w niej udział, trzeba się zapisać i wnieść odpowiednią opłatę. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments