Strona główna Aktualności Komunikacja Tak pojedziemy w święta

Tak pojedziemy w święta

0

W związku ze świętami wielkanocnymi wprowadzono zmiany w rozkładach jazdy autobusów, m.in. w Wielkanoc nie pojedziemy linią D. Tego samego dnia oraz w lany poniedziałek krócej kursować będzie linia T. 

29 i 30 marca oraz 3 kwietnia na liniach 7, 263 i D obowiązywać będą rozkłady jazdy powszednie wolne od nauki szkolnej. Dlatego w zastępstwie kursu na linii 263 o 7.30 z Waltera-Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie, realizowany będzie kurs linii 7 do Piłsudskiego, natomiast linią 263 nie pojedziemy o godz. 15.52 z Ksawerowa i o godz. 16.28 z Waltera-Jankego do zajezdni MZK. W tych dniach nie wyjadą autobusy linii 264. W Wielką Sobotę autobusy linii D będą jeździły do godz. 17.15 z Łasku i do godz. 18.05 z Pabianic.

W Wielkanoc autobusy linii D nie kursują. Tego dnia zostanie również na linii W uruchomiony dodatkowy kurs o godz. 5.20 od przystanku Rzgowska 3 w kierunku Woli Zaradzyńskiej (i dalej przez Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz). Natomiast kurs linii W o godz. 12.10 z Woli Zaradzyńskiej nie dojdzie do skutku.

Autobusy linii T, oznaczone literą H, w Wielkanoc i poniedziałek wielkanocny pojadą krócej, do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa nie ulegną zmianie.

Autobusy linii N4B w noc z 1 na 2 kwietnia (z soboty na niedzielę), jak i w noc z 2 na 3 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek) pojadą według weekendowego rozkładu jazdy (z realizacją kursów do Pabianic).

Autobusy pozostałych linii w Wielkanoc (1 kwietnia) i poniedziałek wielkanocny (2 kwietnia) kursują bez zmian według niedzielnych rozkładów jazdy.

Ponadto 29 marca (Wielki Czwartek) nieczynny będzie Punkt Sprzedaży Biletów MZK na pętli Waltera-Jankego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments