Strona główna Aktualności Komunikacja Świąteczny czwartek: procesje i niedzielny rozkład jazdy

Świąteczny czwartek: procesje i niedzielny rozkład jazdy

0
Jutro przypada Boże Ciało. Większość autobusów będzie kursowała według niedzielnego rozkładu jazdy. Trzeba też liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Są one możliwe w związku z procesjami z okazji święta, które parafie organizują w rejonie swoich kościołów. Trasy przejazdów zostaną dostosowane do bieżących warunków na drogach i poleceń osób kierujących ruchem.

Niewielkie zmiany zapowiedział Miejski Zakład Komunikacyjny.

Dotyczą one m.in. linii W – pierwszy kurs zostanie zrealizowany o godz. 9:16 z przystanku przy ul. Rzgowskiej 3 (przez Wolę Zaradzyńską, Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz do Woli Zaradzyńskiej – dowóz na mszę w kościele NMP na godz. 10:00), a powrotny, z OSP w Woli Zaradzyńskiej, po zakończeniu procesji Bożego Ciała.

Trasa linii T, oznaczona literą H, zostanie skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Autobusy oznaczone literą G mają jeździć bez zmian, czyli do Guzewa.

Ponadto dzisiaj w nocy będą kursowały nocne (linii  N4B) – obowiązuje rozkład jazdy, jak z soboty na niedzielę. Z kolei w nocy z czwartku na piątek pojadą według tego z piątku na sobotę.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments