Strona główna Na sygnale Wypadki Skosiła betonowy płot i wjechała w garaż

Skosiła betonowy płot i wjechała w garaż

6
Seat Cordoba staranował ogrodzenie posesji i uderzył w drzwi stojącego na podwórku garażu. Do takiego wypadku doszło dzisiaj po południu w Dłutowie.

Kilka minut po godz. 14.00 strażacy dostali wezwanie do zdarzenia przy ul. Głównej 7. Na prywatnej, sąsiadującej ze szkołą nieruchomości, zastali 69-letnią poszkodowaną. Kobieta skosiła betonowy płot, niszcząc go i uderzyła w drzwi blaszaka.

Co się stało, będzie wyjaśniać policja. Z relacji świadka wynika, że kobieta wyjechała najprawdopodobniej lokalną drogą (od strony Leszczyn) na drogę wojewódzką nr 485 i na trasie, w miejscu, gdzie jest zakręt, zaczęła niespodziewanie zawracać…

Gdy na miejsce przyjechały pierwsze zastępy straży pożarnej, 69-latka była już poza pojazdem (na łódzkich numerach rejestracyjnych). Wyszła z niego o własnych siłach. Po dotarciu karetki poszkodowaną zajęli się ratownicy medyczni. Została zabrana do szpitala.

Kobieta była trzeźwa.

To w tym tygodniu już drugi poważny wypadek w Dłutowie. W poniedziałek została tam śmiertelnie potrącona znajdująca się na pasach 62-latka (pisaliśmy o tym TUTAJ). Dzisiejszy wydarzył się niemal w tym samym miejscu co wcześniejszy.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„Ciągnie swój (auto) do swego, tutaj akurat cudzego (garażu)” .

Trzeba było oglądać dokurviatora to by wiedziała jak sie zawraca ];->

Makabryczny tydzień w Dłutowie!!!

Brakuje jednego : pozwolę sobie zacytować
„Baby na tory”. Pozdrawiam

BABY NA TORY

😂