Strona główna Na sygnale Kryminalne Policyjny pościg za 19-latkiem. Mężczyzna włamał się do auta

Policyjny pościg za 19-latkiem. Mężczyzna włamał się do auta

1
Była kradzież, będzie sprawa w sądzie, z perspektywą więzienia. Grozi ono 19-letniemu złodziejowi, którego dzisiaj w nocy zatrzymali funkcjonariusze z Pabianic. 

Rabuś został ujęty dzięki pomocy świadków. Ci zauważyli go na ulicy Zamkowej. Młody mężczyzna wybił szybę w zaparkowanym Fiacie Stilo, wsiadł do samochodu i skradł z niego radio i kamerkę, o łącznej wartości kilkuset złotych. „Fanty” nie były długo w jego posiadaniu. Po tym, jak świadkowie powiadomili o zdarzeniu policję i wskazali stróżom kierunek, w jakim oddalił się sprawca, ci szybko namierzyli włamywacza.

– Na widok mundurowych 19-latek zaczął uciekać. Przeskoczył przez ogrodzenie szkoły podstawowej, chcąc ukryć się w okolicznych kamienicach, a po drodze wyrzucił skradzione z auta przedmioty. Jeden z policjantów pobiegł za złodziejem, drugi radiowozem próbował odciąć drogę ucieczki – relacjonuje nadkomisarz Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy KPP w Pabianicach.

Pościg zakończył się przy ul. Mickiewicza, skąd mężczyznę zabrano do komendy. Za kradzież z włamaniem grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Radio i kamerka wrócą do właściciela.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

GTA Pabianice City