Strona główna Aktualności Z miasta Policjant po służbie ewakuował mieszkańców płonącego domu

Policjant po służbie ewakuował mieszkańców płonącego domu

26

Policjant, jadąc po służbie do domu jako jeden z pierwszych zauważył pożar przy ul. Jutrzkowickiej w Pabianicach. Funkcjonariusz wspólnie z dwiema innymi osobami, które zatrzymały się na miejscu zdarzenia, widząc zagrożenie dla osób znajdujących się w budynku, pomógł w ewakuowaniu 2 osób.

Policjant z Komisariatu Policji w Konstantynowie Łódzkim sierż. szt. Damian Jakiel w czasie wolnym od służby ruszył na ratunek ofiarom pożaru.
Zdarzenie miało swój początek 29 listopada 2022 roku około godziny 14.40. Policjant jadąc ul. Jutrzkowicką zauważył kłęby dymu wydobywające się z dachu domu. Funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego jednostki, który zaalarmował straż pożarną. Sierżant wspólnie z dwoma mężczyznami, po wybiciu szyby pomogli wydostać się z płonącego budynku kobiecie i mężczyźnie. Mieszkańcy zostali przekazani pod opiekę służby medycznej. Sytuacja była o tyle trudna, że w pomieszczeniach znajdowały się butle gazowe, co groziło wybuchem.

– Dzięki natychmiastowej reakcji na zagrożenie i determinacji w działaniu, nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru, a żadna z zagrożonych osób nie odniosła większych obrażeń – mówi rzecznik policji.

Więcej o pożarze przy ul. Jutrzowickiej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nie można narzekać na naszą Milicję pożądne chłopaki

Chłopak chociaż dostanie 200zł brutto premi i uścisk Komendanta.

No świetnie, i co z tego? Jak ludzi z pożaru wyciągnie malarz pokojowy, kominiarz czy szambiarz to też będzie pierdololo o jego ścieżce zawodowej? Żałosne ocieplanie wizerunku zepsutej formacji.

Mamy gdzieś żałosny komentarz żałosnego człowieka.

Mamy gdzies twoje frustracje,gnebienia na drodze nie oslodza takie wyczyny,bylo to potrzebne?czy o pozostalych osobach ktos wspomina?

Do Sierra Leone droga wolna. Nikt cię tam nie będzie gnębił. Tzn. będzie, ale nie Policja. Szybko stracisz głowę dla tego pięknego miejsca 😁

Posluchaj czlowieczku,jestes na moim garnuszku,pewno ci mozg wyprali,ze jest inaczej,ja sobie bez ciebie swietnie poradze,ty nie.Moze jeszcze mi powiesz ,ze ty misje pelnisz?

Krzysiu, bycie marny! Dlaczego, jak się zdenerwujesz, to zapominasz, jak się pisze po polsku? Chyba czas, żebyś się pożegnał 😁. Wrócisz, przy kolejnym artykule, żeby pokazać, jak bardzo sfrustrowanym człowiekiem jesteś. Ten twój garnuszek dla nich to musi być lichy, gdybyś dobrze zarabiał, nie biadoliłbyś pod każdym artykułem. Za dobrze nie zarabiasz i dlatego, za każdym razem, winą za swoje niepowodzenia i biedne życie winisz partie polityczne, Unię Europejską, Policję, NATO, Ukraińców (Wołyń -pamiętamy), covid, szczepionki, Żydów, Masonów i remont Zamkowej. Niestety, nie oni są winni, że, parafrazując słowa Budki Suflera: „Znowu w życiu ci nie wyszło”. Za swoją nieporadność… Czytaj więcej »

posluchaj durniu,pewnych rzeczy nie zrozumiesz,bo cie przerastają,szkoda tlumaczyc,, po drugie,czy ty masz rozdwojenie jazni?

Krzysiu, nie wyzywaj mnie w sposób, w jaki mówiła do ciebie nauczycielka języka polskiego. Nie moja wina, żeś był nieukiem. 😁

W końcu mamy uśmiechnięte gęby, twoja przemiana zatoczyła koło.Znalazles to ,co inni od tylu lat szukają, perpetum mobile.Biegnij Forescie,może się w tym kolowrotku dogonisz. Co ja piszę takie rzeczy, NA PEWNO się dogonisz.

Czy to już takie zawoalowane pożegnanie pod tym artykułem, Krzysiu?

Nie wiem skąd twój narcystyczny samozachwyt?wystarczy, że od razu wystapisz jako uśmiechnięte gęby, to będę wiedział, że na głupie zaczepki nie odpisywać, nie możesz się zdecydować kim jesteś,a potem się onanizujesz, tylko z z jakiego powodu?

PerpetUUm mobile. Używasz słów, których nie rozumiesz. Pomijając,że nie potrafisz ich napisać.

Last edited 1 miesiąc temu by 😁

Dokładnie. Czemu nikt nie przedstawi nam pozostałych dwóch osób. O nich też warto by było napisać, a nie tylko o policjancie po służbie. Teraz w każdym artykule jest już jego zdjęcie….A gdzie pozostali uczestnicy???

To sie nazywa poprawa wizerunku,dwa lata covidozy,teraz ograbianie ludzi z pieniedzy,bo inaczej tego nie mozna nazwac,w sumie mozna,,to czyste zlodziejstwo.Dlatego trzeba robic z nich nadludzi.

A przed covidem było inaczej?
https://epainfo.pl/odznaczeni-za-ratowanie-zycia/
https://epainfo.pl/policjant-co-wiersze-pisze/
Krzysiu, uważasz, że ten policjant ratował ludzi na Jutrzkowickiej, żeby poprawić wizerunek formacji? Może był tam specjalnie wysłany?

Wystraczylo o tym nie pisać,nie byloby tematu.Reszta mogla byc anonimowa?ale ty za glupi jestes aby to zrozumiec.
jest taki wiersz M.Konopnickiej
to jest cytat
A na wojnie świszczą kule,
Lud się wali jako snopy,
A najdzielniej biją króle,
A najgęściej giną chłopy
Moze w swym lewicowym, pustym umysle cos zrozumiesz…

Last edited 1 miesiąc temu by Krzysiek

Krzysiu, nie tobie decydować, co publikuje redaktor prywatnego portalu internetowego. Chociaż wiemy, że jako fan „wolnościowej” Konfederacji, chciałbyś.
Jest taka piosenka Budki Suflera, którą parafrazowalem wyżej, a której słowa mówią o tobie. Słowa są proste, więc twoja głupota nie przeszkodzi ci zrozumieć…
Po raz kolejny na brak argumentów zareagowałeś wyzwiskami. Tak robią słabi, niedowartościowani, mający niskie mniemanie o sobie ludzie…

„Mamy gdzieś żałosny komentarz żałosnego człowieka”
Śmieszny człowiek z ciebie, wytykasz komuś coś, co sam non stop robisz .Jesteś jak złodziej, który krzyczy łapać złodzieja…typowy lewak z ciebie, ty możesz obrażać, w drugą stronę nie wolno, wtedy to już jest „mowa nienawiści ”
Tyle razy ci pisałem, nie musisz odpisywać,a ty z uporem maniaka paranoidalnego chcesz coś udowodnić.tylko co? Napiszę w twoim stylu, tatuś krzywdę ci robił,czy w szkole cię gnębili,że teraz nie możesz się zdecydować kim jesteś?To można leczyć, może znajdziesz lekarza, który ci pomoże, nie poddawaj się.

Jest subtelna między żałosnym, a durniem czy głupkiem, Krzysiu. Ale, skoro mówili tak do ciebie od małego, to jej nie widzisz. O lewaku nie wspomnę, bo w twoich komentarzach to brzmi jak superlatyw dla mnie.
Nikt mnie nie gnębi, ciebie wciąż gnębią masoni z Unii Europejskiej, czemu dajesz wyraz w komentarzach tutaj.

Twoje argumenty mnie przytlaczają, masoni, antyszczepionkowcy,gnębili w szkole….co za merytoryka,znajomość faktów, logika ,jestem pod wrażeniem….

Przecież to ty napisałeś o gnębieniu w szkole 😁. Czy ja może źle widzę?
Przypominam po raz kolejny, że to ty ciągle swoje górskie żale wylewasz na tym forum. Niezły ubaw 😁😁😁

Kolejny raz policja udowadnia, że lepiej pracuje po służbie niż w godzinach pracy.

Tylko po służbie nie ma progów satysfakcji wiemy kogo i policjant może się wykazać.

Postawa jest rzeczywiście godna pochwały. Bo mu się chciało a nie musiał, podczas gdy w koło coraz więcej „mułów”.