Strona główna Aktualności Policjant, co wiersze pisze

Policjant, co wiersze pisze

0

Starszy sierżant Adrian Sowa z konstantynowskiego komisariatu otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie za wiersz zatytułowany ,,Śmieciowa umowa o dzieło stworzenia”.

Funkcjonariusz na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Konstantynowa, a po służbie chwyta za pióro i oddaje się literackiej pasji. Swoje wiersze i opowiadania publikuje głównie w internecie, a od dwóch lat bierze udział w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach.

Jedno z wyróżnień otrzymał w Ogólnopolskim Konkursie Jednego Wiersza imienia Pawła Bartłomieja Greca w ramach Kutnowskiego Festiwalu Złoty Środek Poezji.  Nagrodzony został wiersz zatytułowany „Śmieciowa umowa o dzieło stworzenia”. W konkursie wzięło udział 38 uczestników.

Starszy sierżant jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Stosunków Międzynarodowych na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Po służbie interesuje się literaturą fantasy oraz komiksem japońskim. Wiersze i opowiadania pisze od ośmiu lat.

Nagroda z Kutna nie jest pierwsza w dorobku policjanta. W styczniu tego roku wyróżniono jego prace w Konkursie Jednego Wiersza o Puchar Wina organizowanym przez Ośrodek Kultury Górna w Łodzi.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments