Strona główna Aktualności Z miasta Płatność nie tylko gotówką. W końcu…

Płatność nie tylko gotówką. W końcu…

3

Do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nareszcie wkracza XXI wiek. Pabianiczanie, którzy przychodzą na basen wkrótce będą mogli płacić za korzystanie z niego kartami. 

Teraz można to robić wyłącznie gotówką, co dla wielu osób stanowi niedogodność.

– O to, kiedy wprowadzimy karty pyta sporo naszych klientów. Myślę, że nastąpi to krótko po nowym roku – mówi Piotr Adamski, dyrektor MOSiR.

Obecnie funkcjonujący system obsługi klienta ma już osiem lat lat. Płatności kartami teoretycznie mogły być wcześniej, według dyrektora nie zdałoby to jednak egzaminu, gdyż wymagałoby ręcznego wprowadzania kwot na terminal płatniczy. Czyli czasu.

– W konsekwencji przy kasie tworzyłyby się kolejki, a nasi klienci mieliby doliczane minuty za stanie w tych kolejkach zamiast tylko za przebywanie na basenie. Poza tym mogłoby się zdarzyć, iż pracownik wprowadziłby przez pomyłkę niewłaściwą kwotę – tłumaczy dyrektor.

Wczoraj nastąpiło otwarcie ofert złożonych przez firmy zainteresowane wyposażeniem MOSiR-u w nowy, elektroniczny system obsługi klienta. Równocześnie ośrodek planuje zakup sprzętu komputerowego. Na wszystko ma 35 tys. zł. Zgodę na wydanie takiej kwoty wyrazili na poniedziałkowej sesji miejscy radni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może spokojniej z tymi zmianami, bo jeszcze ktoś szoku dozna 🙂 Płatność kartą kredytową w MOSiR już możliwa! I jeszcze żeby to było możliwe to zgodę musieli wydać RADNI MIEJSCY! Sam nie wiem czy cieszyć się ze zmiany, czy płakać nad tempem zmian i argumentami pana dyrektora: „…mogłoby się zdarzyć, iż pracownik wprowadziłby przez pomyłkę niewłaściwą kwotę…”. Może się zdarzyć, że pracownik wyda mi przez pomyłkę nie moją kurtkę w szatni, więc chyba lepiej zamknąć basen. Nie wierzę…

Głupich jednak nie brakuje

Na której sesji, którą uchwałą, i którzy radni wyrazili zgodę ? Emo nie pisz bzdur. Chyba, że konkretni radni, ci uzależnieni od hazardu na potajemnym pokerku u nowoczesnego, czy gdzie tam jeszcze przepuszczają nasze pieniądze