Strona główna Na sygnale Kryminalne Pijana matka opiekowała się 5-miesięcznym synkiem

Pijana matka opiekowała się 5-miesięcznym synkiem

8

36-letnia pabianiczanka opiekowała się dzieckiem będąc pod wpływem alkoholu. Miała ponad 2 promile. 

W czwartek 11 maja 2023 roku dyżurny pabianickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o dwóch kompletnie pijanych kobietach opiekujących się niemowlęciem. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 17:00, na ulicy Moniuszki w Pabianicach. Funkcjonariusze, którzy dojechali na miejsce potwierdzili treść zgłoszenia.

– Były tam dwie kobiety, które chwiały się na nogach, a kontakt z nimi był znacznie utrudniony. Jedna z nich okazała się być matką 5-miesięcznego chłopca, który znajdował się wewnątrz prowadzonego przez nią wózka. 36-latka była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie – mówi sierż. sztab. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Pabianiczanka miała przy sobie alkohol, ale nie posiadała jedzenia dla swojego dziecka. Niemowlę zostało przekazane ratownikom medycznym i przewiezione do szpitala. Mundurowi zatrzymali nieodpowiedzialną matkę. Również jej koleżanka spędziła noc w policyjnym areszcie. O sprawie został powiadomiony sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie dziecka. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają również pabianiccy policjanci.

Policja apeluje o reagowanie na przypadki przemocy lub zaniedbania wobec dzieci, seniorów oraz osób z niepełnosprawnością. Wystarczy powiadomić służby powołane do interweniowania w takich przypadkach. Natomiast w pilnych sprawach, gdy zagrożone może być życie lub zdrowie, należy interweniować, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

500+ dla wszystkich 😅

W takich chwilach człowiek żałuje że nie ma u nas Jugendamt, tamci się z patolą nie pierdzielą w tańcu.

***** ***

GENIUSZ!!!!!

500 + na alkohol a dziecko głodne

nie rozumiem problemu. idzie sobie wesoła z życia madka. opiekuje się dzieciakiem , to jom strasz miejska zatrzymuje i się przypitala!
zamiast pogratulować madczynej postawy i ze sie chce opiekowac.
normalnie nie takie madki pozucają dzieciaki a ta sie opiekowała jak tu napisane.

Rewelacyjna, poprawna polszczyzna……….

Ja proponuję 800+