Strona główna Aktualności Z miasta Srogi mandat za parkowanie na niebieskiej kopercie

Srogi mandat za parkowanie na niebieskiej kopercie

37
Kierujący Skodą został ukarany mandatem za parkowanie na miejscu dla inwalidów. 

Strażnicy miejscy zostali wezwani na ul. Grota Roweckiego 27. Tam kierujący Skodą Fabią zaparkował auto na miejscu dla inwalidów. Za to wykroczenie strażnicy wystawili mandat karny w kwocie 800 złotych.

– Na kopercie nie parkujemy, zostawiamy takie miejsce dla osób, które są w trudnej sytuacji spowodowanej chorobą – apeluje straż miejska.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

równość dla wszystkich! proponuję też w drugą stronę – aby niepełnosprawni nie parkowali na miejscach dla pełnosprawnych! przez to jesteśmy zmuszani do zajmowania innych miejsc dla niepełnosprawnych!

Ty tak na serio? Jak masz problem ze znalezieniem legalnego miejsca do zaparkowania i zajmujesz miejsca dla niepełnosprawnych to sugeruje oddać prawo jazdy bo prawdopodobnie niepełnosprawny masz mózg. Ja jeżdżę bardzo dużo i jakoś NIGDY nie miałem potrzeby zajmowania miejsca dla niepełnosprawnych.

dziękuję za ekspertyzę iż mam niepełnosprawny mózk. wydrukuję to sobie na kartce i za szybą umieszczę. dzięki temu będę parkował na kopertach!

Jeśli chcesz być równy z niepełnosprawnym to chodź, upier…ę ci nogę.
Aaaaa, nieee, nie trzeba… Ty już jesteś upośledzony.

Marude. Normalnie bym się zgodził z Twoim komentarzem, ale osoby niepełnosprawne nie koniecznie są upośledzone jak to wynika z Twojej wypowiedzi.

Last edited 15 dni temu by Jerzu

Z mojej wypowiedzi wynika, że osoby upośledzone są niepełnosprawne. Nie na odwrót.

masz racje,ale tym „inteligentom”ktorzy wierza w globalne ocieplenie,tego nie wytlumaczysz…lgbty chca aby ich tolerowac,lecz to ,ze ja moge ich nie tolerowac,juz nie chca tolerowc…,itd….idzmy dalej, buspasy,podobna sytuacja,itd,itd….

Nie należy życzyć nikomu choroby ale Darudzie to by wyjaśniķo pewne sprawy. Oliwa zawsze sprawiedliwa.

Ten idiota Darude musi być fanem Kompromitacji. KORWIN twierdzi, że upośledzonym dzieciom nie chce zostawać się mistrzami szachowymi tylko dlatego, żeby brać pieniądze od państwa. A przecież mogłyby.

ciężko pracuję na swoją niepełnosprawność. wincej się na tym kasy wyciąga niż w korpo czy na etacie.
Tak po minie jedziecie a nikt do kierowcy czarnego auta się nie przyczepił że pół miejsca też zajął. równość dla wszystkich!

Czarne auto stoi w ten sposób ponieważ obok niego stoi inne auto które jest unieruchomione od bardzo dawna i nikt nim nie jeździ.

to nie usprawiedliwia go do parkowania obok tak aby dalej zajmować część miejsca dla upośledzonych jak ja. idonc twym tokiem rozumowania kierowca co dostał mandat stanoł tam bo jego miejsce było zajęte przez inne auto które jest unieruchomione od bardzo dawna i to go zmusiło do postawienia jeszcze dalej gdyż bliżej jeszcze jakiś czarne auto mu stanęło bo obok niego od dawna stoi unieruchomione auto i nie miał jak bliżej stanąć i tak się to wszyscy rozstrzelili na boki że koperte zastawili. wina tego od dawna unieruchomionego auta tak wiec jemu sie należy mandat! a tak w ogóle to poprosze… Czytaj więcej »

Skoro zajął pół miejsca to może powinien dostać pół mandatu ?

Czy ciężko pracujesz na niepełnosprawność, to nie wiem, ale widać po każdym zdaniu, że chcesz ją pokazać wszystkim dookoła.

musze to wydrukować celem przedłożenia w mops i orzeczniku w zus aby mi dalej świadczenia podbili 🙂 tak więc dziekuje wam wszystkim za pomoc w utrzymaniu mnie przy życiu w dobrobycie!

Nie musisz drukować naszych. Wystarczy, że pokażesz im swoje wpisy, żeby wydali ci kartę upośledzonego umysłowo.

Ani MOPS ani ZUS nie decyduje o niepełnosprawności. Ale faktycznie, upośledzony może tego nie widzieć.

Ciekawe ile dostanie kary portal za udostępnianie numeru rejestracyjnego tego kierowcy jak zrobi z tego sprawę właścićel tego auta wkońcu mamy rodo i takie postępowanie jest niedopuszczalne nawet największy bandyta ma prawo do niedostępniania swojego wizerunku no chyba że prokurator zadecyduje inaczej

W tym temacie występuje nadal spór dotyczący udostępniania tablic rejestracyjnych samochodu, pomimo tych dwóch wyroków jakie wydał Naczelny Sąd Administracyjny, ale to zapewne Pan również wie… że sam fakt iż mając dostęp do bazy CEPiK można ustalić właściciela pojazdu, a zatem numer taki może być uznany za dane osobowe podlegające ochronie prawnej. Tak też jest we wszystkich krajach UE, z tego co jest mi wiadomo Polska jest w UE. Warto więc na wszelki wypadek usuwać nr rejestracyjne samochodów z fotografii co też Pan robi na fotografiach wszystkich innych samochodów jakie zamieszczone są na epainfo.pl Pytania do Pana są więc takie:… Czytaj więcej »

Bardzo mi się chce, jeżeli widzę takie zachowania osób, którym się wydaje, że prawo działa tylko w jedną stronę i mają przyzwolenie na publiczne samosądy, i osobiste wybiegi, bo się dorwali do odrobiny władzy nad kimś. Lecz nadal nie odpowiedział Pan na pytania, które do Pana skierowałam 🙂 A straż miejska nie oznajmiła Panu, kto jest właścicielem tego auta?, że dała Panu przyzwolenie na niezamazywanie tablic? ale jednak, coś mi się wydaje, że Pan to wie. Czekam więc na konstruktywną odpowiedz na moje pytania.

Kolejne pytanie? dlaczego usunął Pan moją odpowiedz? Takie działania, które Pan uskutecznia są mi znane. Robię zrzuty tego co do Pana piszę, a co Pan nie raczy udostępnić. Jeżeli jest to Panu niewygodne to proszę zamazać tablice i nie robić cyrku i osobistych wybiegów.

Na wszelki wypadek? Szkoda komentować…

Ja jebe. Wywód z którego nic nie wynika. Nie pij.

Droga pani, wizerunek sprawcy powinien zostać upubliczniony. A sam sprawca ukamieniowany przez niepełnosprawnych dla przykładu, aby inni nie parkowali na kopertach! Inaczej się społeczeństwa nie oduczy. A nie że się przyzna , zapłaci haracz i jutro ma wyrąbana no to samo w innym miejscu

Tablice rejestracyjne to ochrona wizerunku? Szkoda czytać…

ja wiem kogo to auto. strasznie ta osoba straciła u mnie na dotychczas wyrobionym o niej zdaniu! Ale wstyd przed całą kadrą pracowniczą jak im pokazałem itd. itp.
Tak tablica może być przyczyną utraty wizerunku.

A jeśli nie byłoby na zdjęciu numeru rejestracyjnego, a ty byś je rozpoznał po innych szczegółach i wiedział czyje to auto, to ta osoba nie straciłaby na wizerunku z tego powodu? Czy w takim razie te szczegóły, po których poznasz auto powinny zostać zasłonięte? Piesek z ruchomą głową, choinka zapachowa, czy rysa na zderzaku?
Jakich można się dopuścić bzdurnych wywodów, byleby tylko bronić idioty, mającego głęboko innych ludzi i obowiązujące przepisy, to szkoda gadać.

Hahahahaha to ty dostałeś mandat za głupotę czy ktoś z rodziny?

Kierowca to se może zrobić co najwyżej przelew z opłatą za mandat. I może jeszcze się cieszyć, że mu nie odholowali, bo kolejne 500 by musiał zapłacić.
Panie Redaktorze. Poproszę o więcej zdjęć takich samochodów. Będę zgłaszał wszystko na policję.

Nie pochwalam takiego zachowania, ale czy problemem nie jest śmieszna liczba miejsc parkingowych, które są dodatkowo jeszcze likwidowane na różne sposoby? Czy naprawdę ktoś by chciał parkować na miejscu dla niepełnosprawnych, czy to trawie, chodniku czy środku jezdni jak na zamkowej gdy miałby dostępne normalne miejsce parkingowe?

teraz jest etap budowania ścieżek rowerowych . wiec z auta przesiądź sie na rower puki są jeszcze wolne miejsca parkingowe dla rowerów. bo już za kilka lat …

uid_d0b81b3189efdbcaecf0af8880deb8101521788660563_width_1373_play_0_pos_0_gs_0_height_824.jpg
Last edited 14 dni temu by xyz

Czy naprawdę ktoś chciałby dopuszczać się gwałtu, gdyby tylko dostateczna ilość osób pozwalała się bzyknąć, chcąc niechcąc?

przecież wtedy było by to ogólnie tolerowane i przyjęte jako norma społeczna. więc czemu nie!

nie byloby problemu,gdybu nie obsesyjna chec likwidacj miejsc parkingowych.

Last edited 13 dni temu by Krzysiek