Strona główna Na sygnale Pijana kierująca naubliżała policjantom

Pijana kierująca naubliżała policjantom

4
Pijana kierująca podczas kontroli drogowej znieważyła policjantów oraz naruszyła ich nietykalność cielesną. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.

13 lutego 2022 roku około godziny 13.00 dyżurny policja została powiadomiona przez świadków o pijanej kierującej Hondą Civic.

– Z relacji zgłaszającego wynikało, że widział jak zataczająca się kobieta wsiada do auta przy ulicy Myśliwskiej. Mężczyzna jechał cały czas za kierującą utrzymując kontakt z dyżurnym policji. Kobieta zaparkowała na ulicy Sybiraków i pieszo odeszła w kierunku pobliskich zabudowań – relacjonuje podkom. Ilona Sidorko, rzeczni prasowy pabianickiej policji.

Kiedy została zatrzymana przez funkcjonariuszy, była agresywna i znieważała interweniujących policjantów. Trafiła do policyjnej celi. Kobieta miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
54-lenia pabianiczanka po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

do turowa ja niech wegiel kopie przez 3 lata moze cos wejdzie do tej pijackiej glowy

UJAWNIC RYJ PIJACZKI niech sasiedzi wytykaja palcem

tak jest. każdy powinien pijackie mordy widzieć.

w pabianicach same alkoholiczki za kierownica. standard. patologia. Ciekawy jestem czy te poprzednie pijackie mordy za kierownica już siedzą czy nadal jezdzą na haju po ulicach

Ciekawe czy straciła samochód ?