Strona główna Na sygnale Wypadki Pasażer mógłby tego nie przeżyć

Pasażer mógłby tego nie przeżyć

8

Skoda Fabia kierowana przez 63-latka wypadła z zakrętu w Porszewicach (wyjazd na Konstantynów Łódzki) i uderzyła w drzewo. 

Do wypadku doszło chwile po godz. 9.00. Mężczyzna jechał w stronę Konstantynowa Łódzkiego i stracił panowanie na niebezpiecznym zakręcie. Skoda prawym bokiem wbiła się w przydrożne drzewo. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Kiedy na miejsce dojechali strażacy mężczyzna był poza pojazdem. Wyszedł o własnych siłach. Na szczęście jechał sam, bo miejsce pasażera został zmiażdżone. Poszkodowanym zajęła się załoga pogotowia ratunkowego.

To kolejny wypadek na tym zakręcie. Tylko w ostatnim czasie w to samo drzewo wjechała kobieta jadąca Fiatem Punto, a Mercedes zderzył się czołowo z Volkswagenem Polo.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No i jak ? Panie Przemku ? Trzeba by policzyć ile tych wypadków w ostatnich latach było na tym zakręcie. Tak patrząc na te zdjęcia to widać w jakim stanie są te dwa drzewa w które auta uderzają . Przecież nie ma już prawie na nich kory . Może jakiś apel by się przydał do tych co zarządzają tą drogą , aby ograniczyć tam prędkość do chociaż 50 km/h . I te drzewa niech wytną w końcu szkoda zdrowia tych ludzi którzy wpadają w poślizg i w nie uderzają . Tak to chociaż wpadną w to pole i jakoś z… Czytaj więcej »

Racja, generalnie sadzenie drzew przy drodze to wielka głupota ze względu na konsekwencje w tego typu sytuacjach. Ja widzę jak sadzone są nowe drzewa przy drogach to szlak trafia.

Droga krajowa i pewnie drzewo rośnie w pasie drogowym. To co ma tu do tego radny powiatowy? Może więcej pracownik gddkia?

Najprościej wyciąć drzewa… nikt nikomu nie każe jechać szybko! A za tymi drzewami są pola/działki na których być może ktoś wybuduje dom. Drzew już wtedy nie będzie, więc będą dozwolone płoty- oby…

Rozwalone*

Może jak zginie ktoś ważny na tym zakręcie to coś się zmieni… bo do tej pory bezczynność i obojętność. Policja złożyła do Starosty wniosek o przebudowę drogi na odcinku zakrętu? Czy na radzie powiatu ktoś składał wniosek odnośnie liczby wypadków w tym feralnym miejscu? A co na to wszystko zarządca drogi? Ludzie przecież to jest nienormalne żeby się w komentarzach prosić o poprawę bezpieczeństwa na tym zakręcie śmierci!